Marko Traks surus üles 300kilose kangi

21aastane võrulane Marko Traks (pildil) sai eile Võrus toimunud jõutõstmisvõistlusel Monster Games varustusega lamades surumises esimese eestlasena üles 300kilose kangi. „Viimasel katsel poovisin ka 330 kg, kuid ei jõudnud ühe käega lõpuni suruda,” ütles Traks. Varustuseta lamades surumises oli 210 kiloga parim Meelis Pungits. Varustuseta jõutõmbes sai Pungits tulemusega 340 kg teise koha. Võitis Rauno

Lõunalõvi noortele neli teatejooksumedalit

Võru spordikooli/Lõunalõvi võistkonnad võitsid laupäeval Tartus Eesti noorte ja juunioride teatejooksude meistrivõistlustel neli medalit. Juunioride konkurentsis võitsid Võrumaa noormehed hõbeda ja pronksi. 4 x 100 m jooksus teenis ajaga 43,83 hõbemedali nelik, kus jooksid Kristjan Liiber, Aleksandr Višnjakov, Martin Saar ja Taavi Sarapuu. Kulla võitnud Tartu Kalevile kaotati 0,09 sekundiga. 4 x 110 m teate-tõkkejooksus

Võru U14 volletüdrukud tulid Eestis kolmandaks

Võru spordikooli tüdrukud võitsid U14 vanuseklassi Eesti meistrivõsitlustel minivõrkpallis pronksmedali. Nädalavahetusel Võru spordikooli välisväljakutel peetud võistlusel pidid Raivo Jeenase treenitavad Võru tüdrukud tunnistama vaid Kohila VK ja Narva SK Energia paremust. Võru tüdrukutest tunnistati turniiri parimaks mängijaks Mariann Toots, veel kuulusid võistkonda Heleene Hollas, Greete Hollas, Iris Ivan, Laura Kaiv, Rebekka Vider, Annela Pindis, Kertu

Veoautokrossisarja juhivad Võrumaa mehed

Eesti veoautokrossi meistrivõistluste Tapa etapil jäid Võrumaa võidusõitjad laupäeval küll esikohtadest ilma, kuid sarja kokkuvõttes on võim siiski endiselt nende käes. Väikeste veoautode (GAZ 51/52) finaalis võitlesid algul esikoha pärast Aivar Kender ja tiitlikaitsja Indrek Järvpõld, kuid sõitsid siis omavahel kokku ja langesid tahapoole. Finišisse jõudis esimesena lätlane Bruno Leimanis, kellele järgnesid Taavi Pindis ja

Tanel Leok jäi Ameerika Ühendriikides nullipoisiks

Eesti parima krossimehe Tanel Leoki (pildil) lootused MX1-klassi MM-sarjas kõrgele kohale jõuda said tagasilöögi, sest USA GP etapil Glen Helenis katkestas ta mõlemad võistlussõidud ja punktilisa ei teeninud. Eesti aja järgi ööl vastu tänast toimunud võistluse võitis MM-sarja liider Antonio Cairoli (Itaalia). Kvalifikatsioonis 15. koha saanud Leok kukkus esimese võistlussõidu avaringil, sõitis end siis välja