Kuldliigas oli võrulastest parimas hoos Asko Anipai

Täna Tartus toimunud Bigbank Kuldliiga teisel etapil hoidis Võrumaa kergejõustiklaste lippu kõrgel 400 m jooksus teise koha saavutanud Asko Anipai. Staadioniringi läbis ta 48,88ga, 0,04 sekundit aeglasemalt kui esikoha võitnud soomlane Ville Wendelin. Taavi Liiv sai samal alal 49,44ga kuuenda ja Hans-Peeter Tulmin 52,66ga 13. koha. Vihmasajus peetud odaviskes ei suutnud Andrus Värnik alistada isegi

Vennad Tammed tegid EMil isikliku rekordi

Vennad Tauri ja Tauno Tamm võistlesid nädalavahetusel Venemaal Sankt-Peterburgis jahilaskmise sportingu EMil. Mõlemad Mõniste valla noormehed püstitasid isikliku rekordi: Tauri tabas 200st märgist 166 ja Tauno 156. Nende tulemustega jagasid nad 185 võistleja seas vastavalt 55.-57. kohta ja 98.-105. kohta. Eestlastest olid 175 tabamusega parimad Viktor Beregov ja Veikko Tihvan, kes jäid jagama 30.-35. kohta.

Gert Goršanov kaitses Kiievis Euroopa tiimi värve

Antsla rammumees Gert Goršanov (28) kuulus pühapäeval Kiievis toimunud meeskondlikul võistlusel Ukrainale 3:4 kaotanud Euroopa tiimi. „Jäin võistlusega väga rahule. Raskused olid huvitavad ja rasked, pidi ikka pingutama. Ka korraldus oli võistlustel hea,” ütles Goršanov. Võistlesid kuni 105 kg kaaluvad rammumehed. Euroopa võistkonda kuulusid Goršanovi kõrval veel lätlane Maris Rozentals, leedulane Marius Lalas ja venelane