Navi mängib karikasarja avaringis Rapla Atliga, Võru JK ja FC Aspen pääsesid otse teise ringi

Täna loositi jalgpalliliidus Eesti karikavõistluste avaringi paarid. Võrumaa meeskondadest läheb esimesena võistlustulle Navi vutiselts, kes sai vastaseks III liiga läänetsooni praeguse liidri Rapla JK Atli. Mäng peetakse Navi meeskonna koduplatsil. Võru JK ja FC Aspen pääsesid loosiga otse teise ringi ehk 1/32-finaali. Tänavustel karikavõistlustel osaleb rekordarv meeskondi — 97.

Tarvo Jõgeva võitis Poolas noorte judoturniiri

Võru Rei judoka Tarvo Jõgeva võitis nädalavahetusel Poolas Lodzis toimunud rahvusvahelisel noorteturniiril esikoha. 1998.-1999. aastal sündinud poiste kehakaalu kuni 38 kg finaalis alistas ta poolaka Filip Pawlowski. Jõgeva tunnistati ka oma vanuseklassi parimaks tehnikameheks ja sai eriauhinnaks jalgratta. Karel Zekker kaotas samas vanuseklassis kehakaalu kuni 35 kg finaalis poolakale Filip Cieplyle ja lõpetas võistluse teise