Rõuge rattamaratoni võitis Kalle Kriit

Rõuge rattamaratoni võitis võimsa soolosõitu teinud Cofidise proff Kalle Kriit. Kriit sõitis konkurentidel üksinda eest ära juba neljandal kilomeetril ja võitis ka maratoni ainsa, 13. kilomeetril asunud vahefiniši. 59 km pikkuse maratoni läbimiseks kulus tal aega 2:01.01. 39 sekundit võitjast hiljem ületas lõpujoone Erki Pütsep, kes tegi kõva sõitu distantsi teises pooles. Kolmanda koha pälvis

Neli Võrumaa motopoissi Karksi krossil esikümnes

Janno Schmidt saavutas täna Karksis toimunud motokrossil 85 cm3 klassis lätlase Karlis Sabulise järel teise koha. Karel Kutsar sai samas masinaklassis neljanda, Reiko Kikas kuuenda ja Sander Runtal seitsmenda koha. MX1-klassis oli Timmo Mõts kuues, võitis Indrek Mägi.

Sigvard Kukk kaitses Rõuges sprindivõitu

Eile õhtul Rõuge pargis toimunud mägirattasprindi võitis nagu mullugi Sigvard Kukk, esikolmikusse jõudsid veel Meelis Aasla ja Janar Jermakov. Parima Võrumaa ratturina tuli Pait Hirv neljandaks, Indrek Otsa, Mihkel Tammsalu ja Urmas Lõivu laeks jäi poolfinaal. Naiste sõidu võitis Laura Soome, juunioridest olid parimad Sten Saarnits ja Mari-Liis Mõttus. Meeste esinelik autasustamisel, paremal Pait Hirv.