D-klassi judokad tõmbasid hooajale joone alla

Nädalavahetusel Pärnus toimunud judoturniiriga jõudis lõpule D-vanuseklassi Eesti noorte karikasari, kus Rei judokate saagiks langes kolm esikohta. Individuaalselt võitsid sarja kokkuvõttes esikoha Henri Neeve (-34 kg), Erik Roosik (-38 kg) ja Birk Sepp (-46 kg). Üldvõidule oli lähedal ka Joosep Kikas (-30 kg), kuid ootamatu kaotus Pärnu võistluse avaringis ja sellele järgnenud kaotus lohutusringis klubikaaslalsele

Noorte kergejõustikusarjas on ees veel vaid finaal

Noortesarja TV10 Olümpiastarti üleeile Viljandis toimunud neljandal etapil jõudis esikuuikusse kolm Võrumaa kergejõustiklast. Nooremate tüdrukute 600 m jooksus tuli ajaga 1.57,0 neljandaks Kristin Saua (Parksepa KK), sama vanuseklassi palliviskes oli 57.40ga neljas Marian Toots. Vanemate poiste kettaheites sai Martin Paakspuu (Võru Kreutzwaldi G) 37.96ga kuuenda koha. Sarja üleriigiline finaalvõistlus toimub 16. ja 17. juunil Võrus.