Matsi krossil olid võidukad Võrumaa võidusõitjad

Varstu vallas Matsi rajal laupäeval toimunud Eesti veoautokrossi meistrivõistluste etapil oli väikestel veoautode (GAZ 51/52) klassis võidukas Aivar Kender Varstust ning suurte veoautode (GAZ 53) klassis Vaiko Samm Haanjast. Väikeste veoautode finaalis tuli teiseks tiitlikaitsja Indrek Järvpõld Võrust, kes hoiab liidrikohta ka tänavuse sarjas, kolmandana lõpetas Birger Rasmussen Tamsalust. Tarmo Kuus sai neljanda, Tarmo Ilves

Võrumaa jahilaskuritele kaks hõbemedalit

Tauri Tamm (pildil) võitis Eesti lahtistel meistrivõistlustel sportingus harjutuses CSP-200 hõbemedali. Mõniste valla noor jahilaskur tabas nädalavahetusel Laekvere tiirus toimunud võistlusel 186 märki 200st (uus isiklik rekord) ja pidi alla vanduma vaid Ida-Virumaa mehele Hannes Kuusmikule, kelle võidutulemus oli 191 tabamust. Teistest Võrumaa meestest saavutas Tauno Tamm 180 tabamusega kuuenda koha, Rivo Poltimäe jagas 172

Haigestunud Jan Jakobsonil jäid punktid saamata

Haigestumine nurjas Jan Jakobsoni eilse võistluse Itaalias kuni 65 cm3 klassi tsiklite EMi etapil, Kuldre koolipoiss jäi loodetud punktilisata ning langes sarja kokkuvõttes kolmandalt kohalt kaheksandaks. Ponte a Egolas toimunud võistlusel püsis haigestumise kiuste starti läinud Jakobson esimeses sõidus kaks esimest ringi esikümne piiril, kuid langes siis tahapoole ja jättis kuuendal ringil sõidu pooleli. Teises

Eesti koondislased viisid Särtsakad võidule

Rahvavõrkpalliturniiril „Tamula vanake” võttis sportlaste liigas võidu võistkond Särtsakad, kus mängisid ka Eesti koondislased Keith Pupart, Asko Esna ja Ardo Kreek. Esikolmikusse jõudsid kaheksa võistkonna konkurentsis veel kaks Võrumaa tiimi — Ring FM ja Madhouse. Harrastajate liigas oli parim võistkond Universitas ning Classic 40+ võistlusklassis Hauka Laat. Turniiri parimateks mängijateks tunnistati sportlaste liigas Merlin Hurt