Kolmandik Misso krossirajast sai asfaltkatte

Eesti meistrivõistlused rallikrossis jätkuvad laupäeval Misso uuendatud krossirajal, kirjutab Ruudulipp.ee. Kui varem oli Misso rallikrossirada täies pikkuses kruusakattega, siis nüüd kolmandik rajast kaetud asfaldiga. Suurem osa töödest tehti ära eelmisel nädalal, kokku pandi asfalti rajale 4500 ruutmeetrit. Uue katte said stardisirgele tulev kurv ja sellele järgnevad kaks kurvi. Tööd said teoks tänu PRIA toetusele. Võistlussõidud

Võit päästis Võru poisid viimasest kohast

Võru JK lõpetas Eesti noorte jalgpallimeistrivõistluste C2-vanuseklassi (1997.-1999. a sünd) II liiga lääne-lõunatsooni turniiri eile 8:0 võiduga FC Kuressaare II meeskonna üle. Võru poistest lõid kaks väravat Margus Taaber, Sander Kronberg ja Tarmo Kullas, korra said jala valgeks Timo Thal ja Jürgen Kolk. Kõik ülejäänud mängud saarlaste ees viienda koha saanud Võru poisid kaotasid: Haapsalu

Tarvo Jõgeva teenis Valgevenes noorte judovõistlusel parima tehnikamehe eriauhinna

Võru Rei judoka Tarvo Jõgeva võitis nädalavahetusel Valgevenes Molodetšno linnas toimunud noorte rahvusvahelisel judoturniiril esikoha kehakaalus kuni 38 kg ja sai ka eriauhinna parima tehnika eest. Tema treener Riho Lehiste, kes sel võistlusel töötas ka kohtunikuna, tunnistati turniiri parimaks õiguse-mõistjaks. Turniiril osalesid peale korraldajamaa ja Võru judokate veel Venemaa ja Poola noored. Tarvo Jõgeva (ees)

Petangi lõunaliigas peeti teine etapp

Pühapäeval Setomaa turismitalos toimunud petangi lõunaliiga teise osavõistluse võitsid Triin Rääsk ja Alari Keedus, kes finaalis alistasid Agnes Sirkeli ja Aimar Poomi. Järgnesid kaks Võru SK Küti paari: Ljudmilla Lüitsepp ja Jaan Lüitsepp ning Helkiv Labbi ja Illart Majas. Liiga kolmas ja otsustav etapp toimub 25. juulil Valgas, kus selguvad ka kagu regioonist esiliiga finaali

Olümpiastartide finaalvõistlus peetakse Võrus

Võru võõrustab täna ja homme noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti 39. hooaja üleriigilist finaalvõistlust. Väikestest koolide (põhikooli astmes alla 250 õpilase) grupis läheb Parksepa keskkool (18 606 punkti) finaalvõistlusele vastu teiselt kohalt, Orissaare gümnaasiumile kaotatakse 462 punktiga. Osula põhikool 15 407 punktiga viies. Suurtest koolidest (põhikooli osas üle 250 õpilase) on finaali eel 22 019