Pait Reiman keeras Missos auto katusele

Eesti rallikrossi meistrivõistluste etapil Missos oli Division 1 klassis parim 2008. aasta Eesti meister Imre Saks, võrulane Pait Reiman sai kirja neljanda koha punktid. Vihmasajus toimunud finaalsõidus keeras Reiman oma Mitsubishi juba esimesel ringil katusele, sel hetkel oli ta teisel kohal. Mehe endaga oli kõik korras, auto vajab aga remonti, kirjutas Ruudulipp.ee Nelja etapi järel

Pait Hirv jõudis Otepää rattasõidul esikümne piirile

Täna peetud Elioni Eesti rattamaratonide sarja neljanda osavõistluse, 11. Otepää rattamaratoni 50 km põhisõidu võitis Allan Oras ajaga 1:31.00. Head sõitu tegi Pait Hirv Haanja rattaklubist, ta kaotas võitjale vaid kolme ja poole minutiga ning sai 11. koha. Raul Olle oli 16., Võrumaa ratturitest jõudsid saja parema hulka veel Tarmo Mõttus (28.), Urmas Lõiv (55.), Viljar