Viis kahekordset kergejõustikumeistrit

Täna Võru staadionil toimunud Võrumaa meistrivõistlustel kergejõustikus võitsid meestest kaks ala Taavi Sarapuu ja Allar Jorro. Esimene oli 11,42ga parim 100 m jooksus ja 6.64ga kaugushüppes, teine 1.85ga kõrgushüppes ja 41.62ga kettaheites. 800 m jooksu võitis 2.07,1ga Priit Allas ja 3000 m jooksu 9.02,5ga Margus Koor. Kolmikhüppes oli Kert Viitkari võidutulemus 13.01. Kuulitõukes võitis kulla

Asko Anipai võitis Kuldiiga etapil 300 m jooksu

Asko Anipai võitis täna Kohilas toimunud Bigbank Kuldliiga kolmandal etapil 300 meetri jooksu, Võru Lõunalõvi jooksja võiduaeg oli 34,11. Harva võistluskavas oleva ala Eesti tipptulemus on 1997. aastast 33,79ga Erki Noole nimel. Odaviskes tuli Andrus Värnik avavoorus visatud 74.21ga kolmandaks. Eksmaailmameistrit edestas kaks lätlast: Vadims Vasilevskisele tõi võidu odakaar pikkusega 83.21, Ainars Kovalsi tulemus oli

Võru petankerid võistlesid edukalt Lätis

Võru SK Küti petankerid võitsid möödunud pühapäeval Lätis Ropažis toimunud jõuproovil nii meeskonna- kui ka naiskonnavõistluse. Võidukates tiimides mängisid Tõnu Pokker, Illart Majas ja Helkiv Labbi ning Silvi Labbi, Arija Rimbeniece ja Marina Fjodorova. Osales seitse võistkonda: Lätist viis, Leedust ja Eestist üks.

Võru Rollerile tulevad Venemaa sprindiässad eesotsas olümpiavõitja Nikita Krjukoviga

1. juulil saab teoks järjekorras juba kümnes rullsuusatamisvõistlus Võru Roller, kus tänavu osalejate seas neli Vancouveri olümpiamängude medalimeest. Nagu mullugi võisteldakse ka tänavu klassikalise tehnikaga ja suusasprindis. Eesti suusaparemikule pakuvad konkurentsi Venemaa koondise tipud eesotsas sel talvel Vancouveri taliolümpiamängudel sprindis kaksikvõidu võtnud Nikita Krjukovi ja Aleksandr Panžinskiga ning sprinditeate pronksimeeste Nikolai Morilovi ja Aleksei Petuhhoviga.

Superliigas stardib kaks Võru mitmevõistlejat

Homme ja ülehomme Tallinnas toimuval Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliiga jõuproovil on võistlustules ka kaks Võru Lõunalõvi kergejõustiklast: Andres Raja ja Anne Viskov. Suuremad lootused on neist seotud Rajaga, kes pärast mai lõpus toimunud Götzise võistlust ütles, et on tänavu valmis tegema 8300-8400 punkti ning miks mitte just Tallinna võistlusel. Siiski võib Raja plaane ohustada mõnda