HRK juuniorid võistlesid maanteesõidus

Karksi-Nuias peetud Eesti meistrivõistlustel jalgratturite maantesõidus võistles juunioride seas ka kaks Haanja rattaklubi noormeest. Üleeile, 27,6 km pikkuses eraldistardist sõidus, sai Peeter Vodi 17. ja Mihkel Kannimäe 20. koha, eile, 124 km pikkuses grupisõidus jõudis Kannimäe finišisse 20. mehena.

Andres Raja aitas Eesti superliiga võiduni

Andres Raja aitas Eesti kümnevõistluse meeskonna kolmanda Euroopa karikavõistluste superliiga võiduni. Raja kogus 8023 punkti ja jäi mullu MMil püstitatud isiklikust tippmargist 96 punkti kaugusele. Võistluse järel ETVle antud lühiusutluses Raja oma etteastega rahul ei olnud. „Pigem võistlesin meeskonna jaoks ja oma tulemus jäi tegemata,” ütles ta. Suurema punktisumma suutsid 28aastasest Võru Lõunalõvi mitmevõistlejast Tallinnas

Tanel Leok jäi Läti MM-etapil kaheksandaks

Tanel Leok sai täna Lätis Kegumsis motokrossi MX1-klassi MM-etapil kaheksanda koha. Avasõidus tuli Hondal kihutav Leok üheksandaks, sõidu ja hiljem kahe sõidu kokkuvõttes ka etapi võitnud belglasele Clement Desalle’ile kaotas ta 50,4 sekundiga. Teises sõidus jõudis Leok finišisse kaheksandana, 44,2 sekundit hiljem kui sõidu võitnud Antonio Cairoli (Itaalia). „Sõitudega võis selles osas rahul olla, et

Anne Viskov püstitas uue Võrumaa rekordi

Anne Viskov püstitas Tallinnas mitmevõistluse Euroopa karikavõistluste superliigas naiste seitsmevõistluses 5454 punktiga uue Võrumaa rekordi. Senine rekord oli 2007. aasta suvest 5351 punktiga samuti tema nimel. Jõuproovi teisel päeval hüppas võistluse 21. kohaga lõpetanud 22aastane Võru Lõunalõvi mitmevõistleja kaugust 5.81, viskas oda 40.11 ja jooksis 800 meetrit 2.23,94ga. Eesti naiskond lõpetas võistluse 17 233 punkti

Võru jalgpalliklubi kaotas 0:4

Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga lääne-lõunatsooni varem vahelejäänud mängus täna koduplatsil Nõmme Unitedile 0:4 (0:1). Skoori avas mängu 9. minutil Roland Mäe, 47. minutil kasvatas Kevin Paabo vastaste edu juba kaheväravaliseks. 79. minutil lõi Henri Paavo 0:3 ja lisaminutitel Roland Mäe 0:4. Võru jalgpallurid oma väravavõimalusi ära kasutada ei suutnud. „Täna ei olnud