Väino Leoki karika võitis taas Antonio Cairoli

Sõmerpalu staadionikrossi Väino Leoki karikale võitis nagu mullugi MX1-klassi valitsev maailmameister itaallane Antonio Cairoli (KTM). Kodurajal võistelnud Tanel Leok (Honda) pidi MX1- ja MX2-klassi paremate osalusel peetud superfinaalis leppima alles viienda kohaga Leokist eespool lõpetasid superfinaalis peale Cairoli veel venelane Jevgeni Bobrõšev (Honda), Sõmerpalu motomehe itaallasest tiimikaaslane Davide Guarneri ja parim MX2-klassi mees, Soome värvides

Võrumaa noortele avapäeval viis medalit,
juunioride odaviske võitis Martin Saar

Valgas alanud Eesti noorte kergejõustikumeistrivõistluste avapäeval langes Võrumaa kergejõustiklaste saagiks viis medalit. Ainsa täistabamuse eest hoolitses täna Martin Saar, kes võitis juunioride odaviske. 700grammise viskevahendi lennutas Antslast pärit noormees 70 meetri ja 66 sentimeetri kaugusele ning edestas järgnevaid rohkem kui nelja ja poole meetriga. Kristjan Kikkas tuli samal alal 61.57ga viiendaks. Teise medali, pronksi, võitis

B-klassi vutipoisid lõpetasid esimese ringi võidukalt

Võru JK võitis Eesti noorte B1-vanuseklassi (1994.-1997. a sünd) jalgpallimeistrivõistluste II liigas täna koduplatsil Emmaste JK 6:1 ning lõpetas kevadringi kolme võidu, ühe kaotuse ning teise kohaga. Martin Uusimaa lõi täna võrulaste kasuks kolm ja Sander Saks kaks väravat, korra sai jala valgeks Kert Joakit. Liidrikohal on kõik neli mängu võitnud Haapsalu FC Flora, kellele

Eesti meistrivõistlused tänavakossus on poole peal

Eesti meistrivõistlustel tänavakorvpallis on kuuest etapist peetud kolm: 29. mail Tallinnas, 12. juunil Tartus ja 26. juunil Rakveres. Võrumaa võistkondadest on praeguse seisuga parimal positsioonil Spordibaas (Karl Reismann, Rasmus Kolling, Andreas Org, Artur Kärblane, Richard Sirel), kes 1992. aastal ja hiljem sündinud noormeeste võistlusklassis on kaheksandal kohal. Eliitklassis jagab Silver Kuuba ja Merlis Nikluse meeskond

Jaanus Mill oli Venemaal võidukas

Venemaal Tveri oblastis Derboveži järvel läinud reedel ja laupäeval toimunud Venemaa lahtistel karikavõistlustel kaatritele „Tverskaja Volna 2010″ osales ka Jaanus Mill, kelle kaassõitjaks oli seekord Andrei Rimdzenok Venemaalt. Mill võitis oma klassis mõlemad sõidud ja ka superfinaali, kuhu pääses iga paadiklassi kolm paremat. Võistlustel osales 26 paati.