Tiitlikaitsja alustas meistrivõistlusi võiduga

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste avamängus võitis tiitlikaitsja Navi Vutiselts täna õhtul Väimelas FC Aspeni mängijatest koosneva FC MKV 2:1. Võitjate mõlemad väravad lõi Tamriko Õkva, kaotajatest sai jala valgeks Omari Kahar. Tiitlikaitsja Navi Vutiselts (sinises) alustas meistri-võistlusi napi võiduga. Foto: Margit Groznaja

Võrumaa noored kergejõustiklased võitsid veel neli medalit, Anne Viskovile kuld 100 m tõkkejooksus

Eesti noorte kergejõustikumeistrivõistlustel Valgas ei jäänud Võrumaa sportlased medalita ka teise päeva teisel poolel, kui oma kahepäevast võistlust alustasid noorsooklassi ja B-klassi noored. Lõunalõvi klubi kullaarvet täiendas Anne Viskov (pildil), kes võitis noorsooklassis kindlalt neidude 100meetri tõkkejooksu. Viskovi võiduaeg oli 14,70. Noormeeste 400 m jooksus pidas Asko Anipai sel aastal juba mitmendat korda maha ägeda

Võru võõrustab vutineidude Balti turniiri

Võrus algab ülehomme U19 vanuseklassi neidude Balti karikaturniir jalgpallis, Võru uus staadion võõrustab rahvusvahelisi pallilahinguid esimest korda. Kolmepäevase turniiri avab reedel algusega kell 19 kohtumine mullust karikavõitu kaitsva Eesti ja Läti vahel. Laupäeval algusega kell 19 on kavas Läti – Leedu mäng, pühapäeval algusega kell 16 Eesti – Leedu kohtumine. Selle nädala algul Tallinnas toimunud

Hans-Peeter Tulmin tuli Eesti noortemeistriks

Valgas jätkuvatel Eesti noorte kergejõustikumeistrivõistlustel lõpetasid täna ennelõunal võistluse juuniorid ja A-klassi noored ning võrulaste auhinnakott täienes veel kolme medali võrra. A-klassi poiste 800 m jooksus oli kindel kullavõitja Hans-Peeter Tulmin. Tulmin läbis kaks staadioniringi 1.57,51ga ning põrmustas oma senise isikliku rekordi ligi 0,9 sekundiga. Eesti meeste hooaja edetabelis on tema tulemus neljandal kohal. Teisi

Sulav asfalt sundis Võru Rolleri finaalsõidud kesklinnast spordikeskuse juurde ümber kolima

Lõõmav päike on pannud Võru tänavatel pigi sulama ja sundis homse rullsuusatamis-võistluse Võru Roller korraldajaid finaalsõitude asukoha kesklinna tavapäraselt Vabaduse – Jüri – Tartu – Lembitu tänava ringilt üle viima Võru spordikeskuse juurde. Finaalid algavad seal kell 18. Eelsõidud toimuvad nii nagu planeeritud Kubja rollerirajal algusega kell 15. Võru Rolleril võisteldakse tänavu klassikalise tehnikaga suusa-sprindis.

PM: Tanel Leok tsiklivahetust ei kahetse
ja unistab endiselt maailmameistritiitlist

Eesti krossifännid olid aasta hakul lootusrikkad. Hooaja eel vahetas LS Motors Hondasse siirdunud Tanel Leok tiimi ja sai endale personaalse õpetaja, endise krossisõitja Marnicq Bervoetsi, kellega hoolsalt problemaatiliste startide kallal vaeva hakati nägema. Tulemused muutusidki järk-järgult paremaks ja tipnesid Kataloonia MM-etapi võiduga. Pärast seda on kõik allamäge läinud, kirjutab Postimees. Loe Postimehest!