Haanjas võisteldi EOK-Viessmanni sarjas

EOK-Viessmanni sari jätkus täna suvebiatlonivõistlusega Haanjas, sarja neljandal etapil olid kavas punktilaskmine ja sprint. Võrumaa sportlastest võitsid punktilaskmises oma võistlusklassis esikoha Jaan Lendsaar, Hannes Moor ja Lauri Kalluste ning sprindis Henri Ojaperv, Timo Truu (kõik Vastseliina SK), Sven Erik (Võru spordikool/Võru Biathlon) ja Marek Parksepp (Võru Biathlon). Tänavuse EOK-Viessmanni sarja viimane, viies etapp toimub 2.

Elis Tenis võidurõõmu tunda ei saanud

Võrust pärit võrkpallur Elis Tenis jäi koos oma paarilise Liina Kaisiga Eesti naiste rannavõrkpalli meistrivõistlustel seistme paari seas viimaseks. Eile Tallinnas toimunud võistlusel kaotasid Tenis ja Kais alagrupis kõik kolm kohtumist. Eesti meistriks tulid Anu Ennok ja Mari-Liis Graumann. Elis Tenis ja Liina Kais. Foto: Siim Semiskar/ERR

Aspen – Tääksi 0:4

FC Aspen sai Eesti jalgpallimeistrivõsitluste IV liiga lõunatsoonis taas kirja kaotuse, kui jäi täna Väimelas 0:4 alla SK Tääksile. Esimesel poolajal valdasid palli peamiselt külalised, kuid väravani nad veel ei jõudnud, mitmel korral päästis Aspeni väravavaht. Teisel poolajal oli mäng lahtisem ning edu saatis Tääksi jalgpallureid, kellest Kristjan Kongas ja Danel Udu lõid mõlemad kaks

Navi triatloni võitis Tõnu Hendrikson

Täna Navil toimunud harrastajate minitriatloni (150 m ujumist, 7,5 km rattasõitu ja 4 km jooksu) võitis ajaga 36.25 Tõnu Hendrikson. Teise koha sai Sixten Sild (+1.29) ja kolmanda koha Margus Lehtna (+1.49). Tulemused Pildid

Pille Tali võitis veteranide EMil pronksmedali

Eelmisel nädalal Horvaatias Zagrebis toimunud veteranide korvpalli EMil võitis N40+ vanuseklassis pronksmedali Eesti naiskond, kuhu kuulus ka võrulanna Pille Tali. Poolfinaalis kaotas Eesti napilt Saksamaale, pronskimängus alistati Poola. Meistritiitel läks Leetu. Turniiril osales seitse naiskonda.

Navile ja Rantipolile võit tabelisse lisaks

Võrumaa meeste jalgpallimeistrivõistluste eilsetes mängudes said võidu juurde turniiritabelis teisel ja kolmandal kohal asuvad Rantipol ja Navi vutiselts. Tiitlikaitsja Navi võitis Puigal Revo Roobi väravast Kose JK 1:0. Rantipol jäi Väimelas FC MKV vastu esimesel poolajal pärast Gaspar Vainula väravat küll 0:1 kaotusseisu, kuid teisel poolajal Priit Bahmatšov esmalt viigistas penaltist ja lõi seejärel ka

Andres Rajal jäi EMil 8000 punkti piir alistamata

Andres Rajal jäi Barcelona EMil kümnevõistluses 8000 punkti piir alistamata, 7991 punkti andis talle kümnenda koha. Tänast võistluspäeva alustas Raja küll alavõiduga 110 meetri tõkkejooksus, kuid oodanuks ilmselt paremat aega kui 14,20. Loodetud tulemus jäi saavutamata ka kettaheites, kus Võrumaa mitmevõistleja sai kirja 39.64 ehk üle kolme meetri vähem kui mullu MMil isiklikku rekordit (8119