Kein Einaste võttis Võru Rolleril ülinapi võidu

Kümnenda rullsuusatamisvõistluse Võru Roller võitis nagu mullugi Kein Einaste, klassikasprindi finaalis edestas ta finišijoonel napilt Vancouveri OMi sprindi hõbemedalimeest Aleksandr Panžinskit. Finišiheitluse järel Einaste kukkus ja vigastas kergelt jalga. „Mõneks ööks on uni rikutud,” lausus ta võistlusjärgses intervjuus ETV vahendusel, kuid lisas, et treenimist ei tohiks üleelatud kukkumine segada. Kolmandaks tuli Mihhail Kuklin (Venemaa), järgnesid

Veel kaks kullavõitjat: Asko Anipai ja Õilme Võro

Täna Valgas lõpule jõudnud Eesti noorte kergejõustiku-meistrivõistluste viimasel päeval jäädvustasid Võrumaa sportlastest end kullavõitjate ritta Asko Anipai (pildil) ja Õilme Võro. Kokku võitsid Võru Lõunalõvi noored kergejõustiklased kolme päeva jooksul neljas vanuseklassis 15 medalit: viis kulda, kuus hõbedat ja neli pronksi. Noorsooklassi 200 meetri jooksu finaalis tasus Anipai Andres Saaremõtsale (TÜ ASK) eilse 400 meetri

Võru Rolleri kvalifikatsiooni võitis Kein Einaste

Võru Rolleri kvalifikatsoonisõidu Kubjal võitis võistluse mullune võitja Kein Einaste, kes edestas 2,3 sekundiga Vahur Teppanit. Kolmas oli Peeter Kümmel ja neljas parima Venemaa suusasprinterina Aleksandr Panžinski. Kell 18 Võru spordikeskuse juures algavale finaalvõistlusele pääses kvalifikatsiooni 30 kiiremat meest, nende seas ka ka Anti Saarepuu (7.) ja Erkki Jallai (27.). Olümpiavõitja Nikita Krjukov ei startinud.

Rannavolle etapivõidu napsasid Rakvere vennad

Eile Võrus Tamula ranna võrkpalliväljakutel toimunud Võrumaa rannavõrkpalli meistrivõistluste teise etapi võitis Rakvere vendadepaar Kaarel ja Kaspar Pomerants, kes finaalis alistasid Oliveri Kallioni ja Madis Järveotsa tulemusega 21:17. 3.-4. koha mängus võitsid Kaido Treima ja Kaimar Juks Aare Viitkini ja Lennart Raudsepa 21:19. 5.-6. kohta jäid jagama külalised Tartust: Jaanus Unt ja Aleksander Ossul ning Võru