MKV alistas Spordibaasi

FC MKV avas Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel võiduarve, alistades täna Puigal peetud mängus FC Spordibaasi 6:1 (Omari Kahar, Sander Pild, Gaspar Vainula, Merlis Pajustik, Mario Pajustik, Artur Palok — Eugen Bondarev).

Georg Otsa karikas rändas Pärnusse

Täna Võrus toimunud Georg Otsa mälestusvõistluse ujumises võitis 21aastane pärnakas Andrei Makarenko. Umbes kahekilomeetrise distantsi (üle Tamula ja tagasi) läbimiseks kulus tal aega 31 minutit ja 40,1 sekundit. Teise koha saanud Bruno Nopponen (Viimsi VK) kaotas võitjale 2,6 sekundiga. Kolmandana lõpetas võistluse parim naine, 16aastane Ännifriid Põder (Kalevi ujumiskool) ajaga 31.51,4. Kiireimaks Võrumaalt pärit ujujaks

Tanel Leok langes MM-sarjas üheksandaks

Tanel Leok korjas täna motokrossi MX1-klassi MM-sarja etapil Rootsis Uddevallas oodatust vähem punkte, kahe sõidu kokkuvõttes pidi LS Motors Honda tiimis kihutav Võrumaa motomees leppima alles 12. kohaga. Enamat ei lubanud tal saavutada katkestamine esimeses sõidus, mille Leok juba avaringil pooleli jättis. „Sain sõita oma kolm kurvi, kui tsikkel välja suri. Sain selle uuesti käima

Eesti vutineiud jäid Balti turniiril teiseks

U19-vanuseklassi jalgpallineidude Balti turniiril Võrus viigistas Eesti täna Leeduga 1:1 (0:1), eestlannade värava lõi 86. minutil penaltist Liivi Sõrmus. Eesti pidi Balti turniiril leppima teise kohaga eile Leedut 1:0 võitnud Läti järel.

Kalevipoja rattamaratoni võit läks Šveitsi

Elioni rattamaratonisarja kuuluva 70 km pikkuse Kalevipoja rattamaratoni võitis mitmekordne maailmameister ja maailmakarikavõitja šveitslane Christoph Sauser. Raul Olle sai täna Jõgevamaal toimunud võidusõidul 19. koha. Parima Võrumaa ratturina oli Viljar Kannimäe 56., saja parema hulka jõudisd veel Urmas Lõiv (85.) ja Kaido Oru (89.). Naistest oli parim rootslanna Emmy Thelberg, Haanja rattaklubi lätlanna Mara Leitane

Võru krossipoisid teenisid EM-punkte

Täna Türil toimunud motokrossi 85 cm3 klassi EM-etapil oli võistlustules ka mitu Võrumaa krossipoissi. Nii Janno Schmidt kui ka Karel Kutsar kogusid võrdselt 11 punkti. Tänu paremusele teises sõidus sai Schmidt 13. ja Kutsar 14. koha. Reiko Kikas punktikohale ei jõudnud. Mõlemad sõidud võitis sarja hollandlasest üldliider Micha-Boy de Waal. Open klassis võitis esikoha Jevgeni

Kerstin Uiboupin noorte EMil sprindis 35.

Hispaanias lõppenud noorte EMil orienteerumises oli Kerstin Uiboupin täna kuni 18aastaste neididude sprindis parima eestlannana 35. koha. 2,6 km pikkusel 13 kontrollpunktiga rajal võitis esikoha Marion Aebi (Šveits) ajaga 12.33, Uiboupin kaotas talle kahe minuti ja 45 sekundiga. Eilses teatevõistluses tulid Eesti neiud (veel Kaia Kivikas ja Kaisa Raudkepp) 22 võistkonna seas 12. kohale, kulla