Lauri Sild alustas juunioride MMi sprindi 21. kohaga

Taanis alanud juunioride MMil orienteerumises jagas Lauri Sild (pildil) täna sprindis norralase Eskil Kinnebergiga 21.-22. kohta. Võistlus toimus Aalborgi ülikooli ümbruses 2,67 km pikkusel 22 kontrollpunktiga rajal. Kulla võitnud taanlase Rasmus Thrane Hanseni lõpuaeg oli 13.04, Sild kaotas minuti ja nelja sekundiga. Teine OK Võru noormees Jonatan Karjus sai 153 mehe seas 102. koha (+3.06).

Võru korvpallur Balti turniiri võitnud noortetiimis

Parksepa SK kasvandik Berta Mürk kuulus Eesti U18-vanuseklassi neidude korvpallikoondisse, kes võitis nädalavahetusel Vilniuses toimunud Balti turniiri. Eesti võitis Leedu I 65:46, Leedu II 58:51 ja Läti 75:38. Balti turniir oli osa Eesti koondise ettevalmistusest U18 neidude EMi B-divisjoni turniiriks, mis toimub 29. juuli 8. augustini Rumeenias.