Asko Anipai võitis Kuldliiga etapil 200 m jooksu, Hans-Peeter Tulmin parandas isiklikku rekordit

Asko Anipai võitis täna Viljandis toimunud kergejõustiku Bigbank Kuldliiga etapil 200 m jooksu. Võru Lõunalõvi jooksja võiduaeg oli 21,90, Ukraina sprinter Konstantin Vasjukov kaotas talle 0,14 sekundiga ja Henri Sool 0,15 sekundiga. 800 m jooksus parandas Hans-Peeter Tulmin 1,6 sekundiga oma isiklikku rekordit, aeg 1.56,79 andis talle kuuenda koha. Esikoha võitis 1.48,04ga Dmitrijs Milkevics (Läti).

Lauri Sild juunioride MMil tavarajal kaheksas

Lauri Sild (pildil) lõpetas juunioride MMil orienteerumises tavarajavõistluse Taanis täna kaheksanda kohaga. Aalborgist umbes 35 km kaugusel Svinkløvis toimunud võistlusel noppis 11,275 km pikkusel tehnilisel ja rohkeid teevalikuvõimalusi pakkunud 30 kontrollpunktiga rajal võidu tšehh Pavel Kubat ajaga 1:18.48. Teiseks jäänud rootslasest tiitlikaitsja Johan Runesson kaotas võitjale 44 sekundiga, kolmas oli ajaga 1:20.48 šveitslane Matthias Kyburtz.

Andre Kurg hoiab rallikrossis esikolmikukohta

Eesti rallikrossimeistrivõistluste järjekordsel etapil Raplamaal Ohekatkus oli laupäeval stardis vaid üks Võrumaa autosportlane — Andre Kurg, kes sai Standard 2000 klassis kuuenda koha. Kokkuvõttes püsib Antsla valla noormees endiselt kolmandal positsioonil, juhtkohal on eile järjekordse etapivõidu võtnud Janno Õis. Eelmisel etapil Missos autoga üle katuse käinud Pait Reiman Division 1 klassis ei startinud ning langes

Tänavakoss tõi Võrru palli patsutama 42 tiimi

17. Võru tänavakorvpalliturniiril oli osavõturohkeim meeste võistlusklass, mille 16 võistkonna seast osutus parimaks Parksepa tiim, kus mängisid Robert Peterson, Allan Hallik ja Taavi Leok. Teise koha sai meeste turniiril Parksepale finaalis lisaajal 9:10 kaotanud PK Oliver (Antti Vasar, Veiko Märtin, Koit Märtin, Lennard Luik) ja kolmanda koha Deckol Ehitus (Teet Marran, Indrek Poom, Mario Luik,