Lauri Sild ja Jonatan Karjus pääsesid juunioride MMil orienteerumises homsesse lühiraja finaali

Mõlemad Võrumaa orienteerujad pääsesid Taanis toimuval juunioride MMil tänasest lühiraja kvalifikatsioonist edasi homsesse A-finaali. Selleks tuli oma eeljooksus jõuda 20 parema hulka. Lauri Sild ja Jonatan Karjus startisid mõlemad teises eeljooksus, kus said vastavalt 9. ja 14. koha. Eeljooksu võitnud šveitslasele Matthias Kyburzile kaotas Sild 2.22ga ja Karjus 3.40ga. Veel pääsesid eestlastest A-finaali noormeestest Kenny

Võrumaa rammumehed võistlesid Lätis

Võrumaa rammumehed Gert Goršanov ja Marko Traks osalesid möödunud laupäeval Valmieras Läti professionaalsete rammumeeste karikasarja etapil. Kuuest kavas olnud alast ühe võitnud Goršanov saavutas võistlusel kolmanda koha, Traks jäi kümnendaks.

Haanjas selgusid Võrumaa rattakrossimeistrid

Haanjas toimus eile Haanja rattaklubi krossisarja järjekordne etapp, kus seekord jagati välja ka Võrumaa meistrivõistluste medalid. Meeste 13,2 km pikkuses sõidus oli ajaga 41.17,4 kiireim seenioride klassi võitja Pait Hirv, kes sõitis teistelt eest juba esimese 3,3 km pikkuse ringi keskel. Teisena lõpetanud ja meeste eliitklassis Võrumaa meistriks tulnud Tarmo Mõttus kaotas talle lõpuks 38,5

Tarmo Mõttus Soome rattamaratonil esiviisikus

Haanja rattaklubi rattur Tarmo Mõttus saavutas läinud laupäeval Soomes Tahko ümbruses toimunud mägirattavõistlusel 120 km distantsil viienda koha. Võistluse esikoht läks juba neljandat korda soomlasele Jari Heinikainenile, kelle võiduaeg oli 5:50.17. Mõttus kaotas soomlasele kümne minutiga. Mõttust tabas Tahko võistlusel juba mitmendat aastat ebaõnn, kui ta 15 km enne lõppu kukkus ja ratta käiguvahetaja välja