Lauri Sild pidi lühirajal leppima 20. kohaga

Lauri Sild sai täna Taanis juunioride orienteerumise MMil lühiraja finaalis 20. koha, kulla võitis norralane Gaute Hallan Steiwer. 4,675 km pikkuse 22 kontrollpunktiga raja läbimiseks kulus Sillal aega 27.26 ehk kolm minutit ja 42 sekundit kui Steiweril. Kenny Kivikas (+9.24) sai finaalis 61 noormehe seas 51. koha ja Jonatan Karjus (+14.41) 57. koha. Neidudest võitis

Eliise Johanson jooksis Balti matšil isikliku rekordi

Eile Võrus peetud U16-vanuseklassi Balti matši kergejõustikus võitis 188 punktiga Leedu, Eesti sai 141 punktiga teise koha. Kolmas oli 122 punktiga Läti. Kõik kolm Eesti koondisse kuulunud Võru spordikooli tüdrukut tõid oma võistkonnale neljanda koha punktid. Eliise Johanson (pildil) parandas seejuures 1500 meetri jooksus ligi kuue sekundiga oma isiklikku rekordit, saades ajaks 5.10,62. Õilme Võro

Rantipoli teine võit

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel sai teise võidu Rantipol, kes oli eile Puigal 4:1 (Priit Bahmatšov, Siim Lepp, Robert Kruuda, Liivo Juul — Ken Metsla) üle Kose meeskonnast.