Eesti teatevõistkonnad jäid esikümnest välja

Taanis täna lõppenud juunioride MMil orienteerumises ei õnnestunud Eesti teatevõistkondadel esikümnesse jõuda. Eesti meeskond ei suutnud tehniliselt ja füüsiliselt raskel rajal ning suures kuumuses parematele konkurentsi pakkuda. Raido Mitt tuli avavahetusest alles 26. mehena, vahe liidrikoha haaranud Rootsiga oli juba kaksteist ja pool minutit. Teises vahetuses tõstis Lauri Sild Eesti küll 17. kohale, kuid vahe

Kerttu Jallai mängis Eesti naiskonnas Soomega

EMi B-divisjoni mängudeks valmistuv Eesti korvpallinaiskond pidas Tallinnas kaks kontrollkohtumist Soomega, eile kaotati 66:74 ja täna võideti 60:50. Võrumaal korvpallurikarjääri alustanud Kerttu Jallai sai eile platsile 23 ja pooleks minutiks, mille jooksul viskas kümme punkti ja võttis viis lauapalli. Täna viskas Jallai üheksa minutiga kaks punkti ja sai kirja kolm lauapalli.

Suure Munamäe rattaralli võitis Jaan Kirsipuu

Eesti jalgratturite maanteesõidu karikasarja neljandaks etapiks olnud Suure Munamäe rattaralli võitis Jaan Kirsipuu. Veel paar kilomeetrit enne lõppu juhtisid sõitu teistel eest ära sõitnud Mart Ojavee ja Caspar Austa, kuid viimaste kilomeetrite rasked tõusud tegid oma töö, grupp võttis jooksikud kinni ning poolekilomeetrisele lõputõusule, mis lõppes finišiga Suurel Munamäel, läksid kõik favoriidid koos. Kirsipuu järel

Obinitsa vutiturniiri finaali jõudsid Navi ja Rantipol

Tuleva nädala pühapäeval, 18. juunil toimuvasse Obinitsa karikaturniiri finaali jõudsid Navi ja Rantipol. Navi jalgpallurid võitsid eile alagrupis nii FC Aspeni kui ka Obinitsa 3:0, Rantipol oli teises alagrupis 5:0 üle Vastseliina noortest ja 2:0 Mikitamäest. Tulemused

SK Roosu/Osula võitis rahvaliigas Võnnut 10:1

SK Roosu/Osula jalgpallimeeskond sai Eesti rahvaliigas eile suure võidu, kui purustas koduplatsil Võnnu SK koguni 10:1. Martin Kulberg sai oma arvele neli tabamust, Kristjan Kurrikoff ja Taavi Sutt lõid kaks väravat ning Tauri Maidla ühe, kirja läks ka üks vastaste omavärav. Viiest alagrupimängust on Võrumaa meeskond võitnud kolm ja kaotanud kaks, pidada on veel kolm