Esikolmikukohast jäi puudu vaid pool punkti

Sõmerpalu vallast pärit maletaja Meelis Kanep saavutas täna Jyväskyläs lõppenud maleturniiril „Heart of Finland” neljanda koha. Turniiri võitis venelane Maksim Turov, kellele järgnesid soomlased Tomi Nybäck ja Tommi Luukkonen, kõik nad said üheksast partiist seitse punkti. Kanep kogus 6,5 punkti, nagu veel kaheksa maletajat, kuid edestas kõiki neid tänu paremale koefitsiendile. Võrulane Ülar Lauk sai

„Pärnu kunnil” esikümnes neli Võrumaa poissi

Eesti karikavõistluste järjekordseks etapiks olnud motokrossil „Pärnu kuningas” saavutas Karel Kutsar eile 85 cm3 tsiklite klassis lätlaste Pauls Jonassi ja Karlis Sabulise järel kolmanda koha. Samas võistlusklassis mahtus esikümnesse veel kolm Võrumaa krossipoissi: Janno Schmidt oli neljas, Sander Runtal seitsmes ja Reiko Kikas üheksas.

Võru võistkond võitis noorte Ilvesteate

Traditsioonilise, juba 32. korda toimunud orienteerumisvõistluse Ilvesteade võitsid tänavu JOKA mehed ja Saue Tammede naised. Võru naised (Dace Buža, Kerstin Uiboupin, Laura Joonas) said täna Lüllemäel lõppenud kolmepäevasel võistlusel kuuenda koha ja Võru mehed (Ain-Meelis Hannus, Andy Karjus, Tõnis Piirisild) 14. koha. 10-14aastaste seas võidutses Võru võistkond, kus jooksid Johanna Karjus, Marianne Haug ja Janek

Missos sõideti Eesti rallisprindisarja etapp

Misso vallas eile toimunud Eesti rallisprindi meistrivõistluste etapil võitsid esikohad Margus Remmak/Urmas Roosimaa (4WD), Priit Ollino/Urmas Roosimaa (ralli 2WD), Martin Saar (sprint 2WD) ja Ken Torn/Riivo Mesila (V18). V18-klassis käis üle katuse Allan Popovi võistlusauto, muid suuremaid intsidente õnneks ei juhtunud. „Sujus hästi ja oluliste tõrgeteta. Minu arvates väga huvitav võistlus oli,” ütles võistluse organisaator