Võrumaa rammumehed võitsid WNSFi MMil hõbeda

Võrumaa rammumehed Meelis Pungits ja Gert Goršanov saavutasid laupäeval Slovakkias toimunud WNSFi (World’s Natural Strongman Federa­tion) paarisrammumeeste MMil ungarlaste järel ja USA paari ees teise koha. Mullu Ungaris peetud MMil neljandaks jäänud Pungits ja Goršanov võitsid tänavu viiest kavas olnud alast kaks (170 ja 190 kg kaaluva märgi kandmise ning meremehekõnni), lisaks oldi kahel alal

Süstamehed võistlesid eskimopöörete tegemises

Pühajärvel üleeile toimunud eskimopöörete tegemise võistlusel sai võrulane Hillar Irves slaalomisüstaga viienda ja matkasüstaga kuuenda koha. Slaalomisüstaga kulus tal kümne täispöörde tegemiseks 21,48 selundit ja matkasüstaga 29,26 sekundit. Esikoha võitsid vastavalt Arvi Toom (aeg 18,85) ja Lembit Uudsemaa (20,18).

Juraski karjääris peeti mäkketõusuvõistlus

Vastseliina lähedal Juraski karjääris laupäeval toimunud Eesti mootorrataste mäkketõusu meistrivõistluste kolmandal etapil võitsid esikoha Billy Toomla (kuni 700 cm3) ja Urmas Põldma (üle 700 cm3), juunioridest oli parim Tarvi Remmelgas.

Veoautokrossis on võim Võrumaa meeste käes

Laupäeval Hinsa krossiarajal toimunud Eesti veoautokrossi meistrivõistluste etapil kuulus GAZ 51/52 klassis järjekordne etapivõit võrulasest tiitlikaitsjale Indrek Järvpõllule. Teiseks tuli lätlane Andris Jurcinš, järgnesid Tarmo Ilves Tsoorust, Lääne-Virumaa mees Marko Tiinas, tartlane Gunnar Orav ja Aivar Kender Varstust. Kuue etapi järel on Järvpõld 69 punktiga meistrivõistluste kindel liider, Aivar Kender kaotab talle 14 ja Taavi

Tanel Leok püsib Belgia meistrisarjas esikolmikus

Tanel Leok (Honda) tuli eile Belgia motokrossimeistrivõistluste järjekordsel etapil kolmandaks ja on samal kohal ka sarja kokkuvõttes. Tongeren-Bergis väga kuuma ilmaga toimunud võistlusel sai Leok avasõidus parima stardi, kuid ei suutnud liidrikohta hoida, sest temast möödus belglane Clement Desalle. Leok püsis esialgu Desalle’i tempos, kuid siis kukkus, ometi suutis Võrumaa krossimees sõidu teisena lõpetada. Teises

Haanja rattaklubi nelik oli Pariisis 24 tundi sadulas

Haanja rattaklubi neljaliikmeline tiim (Pait Hirv, Tarmo Mõttus, Indrek Ots, Kaupo Ots) võitis nädalavahetusel Lääne-Virumaal Pariisi puhkeküla ümbruses toimunud maastikuratturite 24 tunni sõidu, läbides selle aja jooksul 13,4 kilomeetri pikkusel ringil vahetustega sõites kokku 576 kilomeetrit. Tulemused

Jaanus Kala korraldas Antslas taas suure spordipeo

13. korda peetud Jaanus Kala viievõistlus meelitas laupäeval Antsla gümnaasiumi staadionile taas rohkearvulise rahvasportlaste seltskonna. Meeste konkurentsis võitis esmakordselt esikoha 26aastane tallinlane Reigo Roasto, kes jooksis 100 meetrit 12,44ga, hüppas kaugust 5.71, tõukas kuuli 9.58, viskas oda 32.56 ja jooksis 1500 meetrit 4.44,55ga. Võitja punktisumma oli 2539. Tulemused on saavutatud ilma naelikuteta, nii nagu võistluse