Rally Estonial stardib kuus Võrumaa rallipaari

Reedel saab Otepääl stardi kolm päeva kestev Rally Estonia, kuhu on end kirja pannud ka kuus Võrumaa rallipaari: Siim Plangi/Marek Sarapuu (Honda Civic Type R), Raul Viilo/Tauno Tuusis (Subaru Impreza), Sander Tiisler/Gabriel Müürsepp (Honda Civic Type R), Pait Reiman/Gunnar Urb (Mitsubishi Lancer Evo 6), Hendrik Vaab/Rivo Vähi (Volswagen Golf II) ja Margus Ojaots/Martin Meltsov (Honda

Tiitlikaitsja kaotas Rõuge meeskonnale

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel kaotas tiitlikaitsja Navi vutiselts eile mõnevõrra üllatuslikult 1:2 Rõuge meeskonnale. Navi läks Väimelas peetud mängu esimesel poolajal Aleksandr Orlovi väravast küll 1:0 juhtima, kuid lubas peagi Oliver Ossipovil viigistada. Veel viis minutit hiljem lõi Tauno Kikas Rõuge meeste võiduvärava. Teisel poolajal ei suutnud kumbki meeskond oma väravavõimalusi ära kasutada. Üleeilses mängus võitis Kose