Spordibaasile esimene võit

FC Spordibaas sai täna Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel esimese võidu, alistades Väimela staadionil peetud mängus Võru Hundid 5:2 (2:0). Esimese poolaja lõpul ühe mängija eemaldamise tõttu kümnekesi jäänud Spordibaasi kasuks lõid kaks väravat Mattias Oja ja Juss Jürisaar, ühe tabamuse lisas Kristjan Kikkas. Kaotajate mõlemad väravad läksid mängu esimesel poolajal veel oma meeskonna väravasuul seisnud, kuid seejärel

Võru korvpalliklubi nõutab meistriliiga kohta

Kevadel Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga võitnud Võru korvpalliklubi esitas Eesti korvpalliliidule avalduse sooviga mängida algaval hooajal meistriliigas. „Otsustasime viimasel minutil, et ikkagi proovime rahad kokku saada ja mängida. Tasusime ka tagatisraha,” kinnitas Võru KK juhatuse esimees Anti Ossis. Tagatisraha suurus on 10 000 krooni ja see tuli maksta 16. juuliks. Võru korvpalliklubi peab läbima ka