Asko Anipaile ja Andrus Värnikule hõbemedal

Tallinnas Kadrioru staadionil jätkuvate Eesti kergejõustikumeistrivõistluste teisel päeval võitsid Võru Lõunalõvi sportlastest hõbemedali Asko Anipai 200 meetri jooksus ja Andrus Värnik odaviskes. Hooaja Eesti edetabelijuhina 200 meetri jooksu starti läinud Anipai oli hommikuste eeljooksude kiireim, saades ainsana aja alla 22 sekundi (21,95). Õhtul joostud finaalis pidi 20aastane Võrumaa jooksumees tunnistama aga endast kaks aastat noorema

Martin Leok võitis lõunanaabrite juures toimunud Eesti supermoto meistrivõistluste etapi

Martin Leok võidutses täna Riias toimunud Eesti supermoto meistrivõistluste etapil ja tõusis vabaklassis sarja üldliidriks. 30kraadise soojaga peetud võistlusel, mis oli ühtlasi ka Läti meistrivõistluste etapp, oli TM Racing Estonia tiimis sõitev Võrumaa motomees kiireim mõlemas sõidus. Leokile järgnesid kahe sõidu kokkuvõttes soomlane Toni Klem ja Andre Kiil. Pärast kuu pikkust õlavigastusest tingitud pausi oli

Kuperjanovlased alustasid meistrivõistlusi viigiga

Viimase meeskonnana Võrumaa jalgpallimeistrivõistlusi alustanud Kuperjanovi JK viigistas täna oma avamängus Rantipoliga 1:1. Kuperjanovlaste kasuks lõi värava Valeri Kuragin, Rantipoli meestest sai jala valgeks Priit Bahmatšov. Eesti meistrivõistlustel Tartu SK-10 Premiumis mängiv Siim Salandu (nr 14) jahib Võrumaa meistritiitlit Rantipoli ridades. Foto: Võrumaa spordiliit Tabel 1. Rõuge 9 punkti (3 mängust), 2. Rantipol 7 (3),