Rõuge meeskond sai kirja juba neljanda võidu

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste liider Rõuge kirjutas täna omale tabelisse juba neljanda võidu, alistades Puigal Kuperjanovi JK kindlalt 4:0 (1:0). Skoori avas kohtumise esimesel poolajal Oliver Ossipov. Teisel poolajal lõi Riho Ruusamäe 2:0. Seejärel sai kaks tabamust kirja Tauno Kikas, kes tõusis viie väravaga turniiri suurimaks väravakütiks. „Võimalusi oli Rõugel tohutult. Suhteliselt uskumatu mäng, arvasin, et on

Navi kaotas karikasarjas napilt Rapla Atlile

Navi vutiselts kaotas täna Eesti jalgpallikarikavõistluste 1/64-finaalis Väimela staadionil Rapla Atlile 0:1 ja pudenes konkurentsist. IV liigas mängiv Navi meeskond esitas III liiga läänetsooni liidri vastu küll südika partii, kuid kaotusest ei pääsenud. „Vana tõde tuli ilmsiks, kui ise ei löö, lüüakse sulle,” lausus Navi meeskonna kaitsja Margus Ader. Umbes 30. mänguminutil oli Valeri Kuraginil

Lauri ja Timo Sild võistlevad üliõpilaste MMil

Rootsis Borlänges alanud üliõpilaste MMil orienteerumises võitis avaalaks olnud tavarajal täna esikoha šveitslasest maailmameister Mattias Merz, kelle aeg 11,99 km pikkusel ja 17 kontrollpunktiga distantsil oli 1:11.16. Kahest MMil võistlevast OK Võru esindajast sai Lauri Sild (+9.08) parima eestlasena 13. koha, Timo Sild (+15.24) lõpetas võistluse 38. kohaga. Stardinimekirjas oli 108 sportlast. Lauri Silla sõnul

Meelis Pungits rammumeeste GP sarja etapil teine

Vastseliina rammumees Meelis Pungits saavutas laupäeval Maardus toimunud Eesti Strongman GP sarja kolmandal etapil teise koha, jäädes alla vaid Lauri Nämile. Gert Goršanov Antslast tuli leedulase Saulius Brusokase järel neljandaks, võrulane Markus Männik sai kuuenda koha. Järgmine GP võistlus toimub 7. augustil Haapsalus.  Meelis Pungits Strongman GP sarja esimesel etapil Pärnus. Foto: corsagym.ee