Kerttu Jallai alustas mänge Norraga algkoosseisus

Eesti korvpallinaiskond, kuhu kuulub ka Võrust pärit Kerttu Jallai, kaotas kontrollmängudes Norrale eile 42:54 ja täna lisaajal 76:79. Mõlemat Tallinnas peetud mängu algkoossisus alustanud Jallai viskas eile 11 ja poole minutiga neli punkti ja võttis kaks lauapalli, täna sai ta 21 ja poole minuti jooksul kirja 12 punkti ja üheksa lauapalli.

Võrumaa krossipoistele kaks klassivõitu

Võrumaa krossipoisid esinesid edukalt täna Jõgeva maakonas Linnamäel toimunud motokrossil: masinaklassis kuni 85 cm saavutasid kaksikvõidu Janno Schmidt ja Karel Kutsar, masinaklassis kuni 65 cm3 võitis esikoha Steven Luuk.

Pait Hirv sai Elva rattamaratonil 16. koha

Täna Lõuna-Eestis peetud Elion rattamaratonisarja kuuluva 10. Elva rattamaratoni 70 km pikkuse põhidistantsi võitis Caspar Austa ajaga 2:08.28. Parima Võrumaa ratturina 16. koha saanud Pait Hirv kaotas võitjale seitsme minuti ja kümne sekundiga. Raul Olle oli 31. Saja parema hulka mahtusid Võrumaa klubide ratturitest veel Kaido Oru (52.), Tarmo Mõttus (53.), Rajko Rattur (90.). Tulemused

Navi meeskond kaotas FC Otepää duublile

Navi vutiselts kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga 12. voorus täna koduplatsil FC Otepää II meeskonnale 0:2 (0:1). Suhteliselt võrdses mängus jättis Navi esimesel poolajal realiseerimata penalti. Teisel poolajal pandi külalised tugeva surve alla ja korra käis pall ka vastaste väravalatis, kuid vastaste väravavahti ja kaitsjaid ei õnnestunud väljakuperemeestel üle mängida ning skoori kasvatas kiirrünnakust hoopis

Võit Elva üle tõstis Võru JK tabeli keskele

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga esimese ringi viimases voorus võitis Võru JK eile õhtul võõrsil FC Elva 1:0, võrulaste värava lõi mängu 65. minutil Jüri Artemkin. „Ats Horn andis pika küljesisseviske, Lauri Kunz pikendas seda trahvikastist peaga edasi ja otse Jüri jala peale, kes nahkkera täie mõnuga kuuelt-seitsmelt meetrilt vastaste võrku lõi,” kirjeldas Võru JK mängiv