Kail Piho sai Soomes kahevõistluses 15. koha

Kail Piho lõpetas eile Soomes Lieksas toimunud kahevõistlejate suvise jõuproovi 15. kohaga. Hüpetes oli Võrumaa noormees 22., rollerirajal sai ta päeva kuuenda aja. Han Hendrik Piho oli hüppemäel 36. ja murdmaarajale ei startinud. Esikoha võitis soomlane Hannu Manninen, järgnesid Eesti koondislased Karl Nurmsalu ja Karl August Tiirmaa.

Orienteerujad jahtisid Põlvamaal Koprakarikat

Põlvamaal Janukjärvel täna lõppenud 22. Koprakarika orienteerumis-võistlusel saavutas Jonatan Karjus (OK Võru) meeste eliitklassis kolme päeva kokkuvõttes Andreas Kraasi järel teise koha. Naiste eliitklassis oli parim Merike Vanjuk. Kokku võisteldi 48 võistlusklassis, OK Võrule tõid esikoha Janek Piirisild (M14A) ja Marianne Haug (N14A). Tulemused

Aspen lubas endale lüüa 19 vastuseta väravat

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas nahutas lõunatsoonis teisel kohal olev Tartu JK Welco Elekter täna koduplatsil FC Aspenit 19:0 (6:0). Võitjate kapten Mikk Valtna kostitas külalisi kaheksa väravaga. Vaid üheksakesi mänginud Võrumaa meeskonnal ei õnnestunud tänases mängus mitte miski. „Kahe käe sõrmedel võib üles lugeda, mitu korda said aspenlased Welco väljakupoolele ja ühe käe sõrmedel võib

Spordibaasi tänavakossutiim jõudis Otepääl finaali

Parksepa SK noormeestest koosnev tiim Spordibaas (Karl Reismann, Taavi Leok, Richard Sirel, Rasmus Kolling) saavutas eile Otepääl peetud Eesti tänavakorvpallimeistrivõistluste etapil 1992. aastal ja hiljem sündinud noormeeste seas teise koha. Finaalis kaotas Spordibaas KK Pärnule 6:8. Sarja kokkuvõttes püsib Spordibaas oma võistlusklassis seitsmendal kohal. Kuldre kooli noormehed jäid samas võistlusklassis seitsmendaks, sama kohaga lõpetasid oma

Martin Leok võitis etapi ja juhib ka kokkuvõttes

Martin Leok saavutas eile Eesti supermoto meistrivõistlustel vabaklassis teise järjestikuse etapivõidu ja hoiab liidrikohta ka sarja kokkuvõttes. Leokiga sama palju punkte kogus eile Kuressaares toimunud võistlusel ka soomlane Toni Klem, kuid Võrumaa motomehele andis etapivõidu paremus teises sõidus. Kolmanda koha sai kahe sõidu kokkuvõttes Rannar Uusna, Leoki võistkonnakaaslane TM Racing Estonia tiimis Taavi Nassar oli