Jaanus Milli paatkond jäi Riias tulemuseta

Võrulase Jaanus Milli paatkond nädalavahetusel Riias toimunud kummipaatide kestussõidu MMi teisel etapil tulemust kirja ei saanud. Võistlusklassis, kus võistlevad tugevdatud põhjaga kummi­paadid mootori töömahuga kuni 2050 cm3 (Class 4), oli kavas oli kuue tunni sõit ning esikoha võitis nagu MMi esimeselgi etapil Läti paatkond. Kolmeetapilise MM-sarja viimane osavõistlus toimub septembri alguses Venemaal.

Võru KK juhendajaks meistriliigas saab Tõnu Lust

Eesti korvpalli meistriliigas debüteeriva Võru korvpalliklubi treeneriks saab TÜ/Rocki 2004. aastal Eesti meistritiitlini viinud ja eelmisel hooajal Soomes Forssa Alku naiskonda juhendanud Tõnu Lust (50). „Suusõnaline kokkulepe on temaga olemas,” kinnitas Võru KK juht Anti Ossis. „15. augustil saame tema ja meeskonnaga kokku ning arutame edasisi plaane.” Meeskonna kavandatav eelarve on suurusjärgus 700 000 krooni

Rivo Poltimäe osutus parimaks „metsseakütiks”

Võrumaa laskesportlane Rivo Poltimäe võitis teist aastat järjest Eesti meistritiitli harjutuses VJM-4 ehk „Jooksev metssiga” (40 lasku vintrelvast 50 m kauguselt jooksva metssea silueti pihta). Laupäeval Kaitseliidu Männiku lasketiirus peetud võistlusel kaotas Poltimäe poole võistluse järel küll ühe silmaga Kert Põldveerele, kuid võistluse teises pooles olid võrulase närvid kõvemad — tasuks 380 silma 400st ja

Võrumaa ratturid võistlesid lõunanaabrite sarjas

Haanja rattaklubi ratturid tõusid eile Apes toimunud Läti Trek-Philips MTB rattamaratonisarja viimasel 50 km pikkusel etapil kolmel korral autasustamispoodiumile: Albert Hurt tuli M 12 klassis (sõideti 25 km) teiseks ning Peeter Vodi juunioride seas ja Alar Reiska M40 klassis kolmandaks. Absoluutarvestuses, kus võitja oli Dmitrijs Sorokins, sai Tarmo Mõttus parima Haanja klubi ratturina 14. koha.

Tauri Tamm tuli Baltic Trophy etapil kolmandaks

Tauri Tamm saavutas laupäeval Elva jahilasketiirus toimunud Baltic Trophy seeriavõistluse kolmandal etapil inglise sportingus kolmanda koha. Mõniste noormees tabas 140 märki 200st ja edestas ümberlaskmisel kolme tabamusega põhivõistlusel samuti 140 märki tabanud Viktor Beregovi. Esikoha võitis 144 märki tabanud Anti Peetso, teiseks tuli 141 tabamusega Margus Valgma. Tauri Tamme vanem vend Tauno Tamm sai 128

Võru petankerid pääsesid esiliiga finaalturniirile

Võru petankerid Ljudmilla Lüitsepp ja Jaan Lüitsepp tulid eile Valgas toimunud Eesti petanki esiliiga Kagu regiooni võistlusel kolmandaks ning kindlustasid sellega endale võistlussarja kokkuvõttes teise koha ja pääsu esiliiga finaalvõistlusele, mis toimub 14. augustil Tallinnas. Teistest Võru SK Küti paaridest said Illart Majas ja Helkiv Labbi kahe etapi kokkuvõttes kuuenda ning Enn Laanemäe ja Avo

Schenkeri liiga täieneb Venemaa klubiga

Schenkeri liigas, kus mängib ka Valio Võru VK meeskond, osaleb eeloleval hooajal esialgse kokkuleppe kohaselt lisaks Läti ja Eesti klubidele ka Venemaa superliigaklubi Kaliningradi Dinamo/Jantar, kes tänavused Venemaa meistrivõistlused lõpetas kümnenda kohaga. Schenkeri liigas ei hakka venelastel mängima siiski mitte klubi absoluutselt parim koosseis, vaid kuni 21aastased mehed, kellele tulevad vajadusel appi esindusmeeskonnas väiksemat koormust