Andres Rajal jäi EMil 8000 punkti piir alistamata

Andres Rajal jäi Barcelona EMil kümnevõistluses 8000 punkti piir alistamata, 7991 punkti andis talle kümnenda koha. Tänast võistluspäeva alustas Raja küll alavõiduga 110 meetri tõkkejooksus, kuid oodanuks ilmselt paremat aega kui 14,20. Loodetud tulemus jäi saavutamata ka kettaheites, kus Võrumaa mitmevõistleja sai kirja 39.64 ehk üle kolme meetri vähem kui mullu MMil isiklikku rekordit (8119

Berta Mürk mängib Eesti noortekoondises EMil

Täna Rumeenias Timisoaras algaval kuni 18aastaste neidude EMi B-divisjoni turniiril korvpallis kuulub Eesti koondisse ka Parksepa SK kasvandik Berta Mürk. Eesti alagrupivastased on Bulgaaria, Soome, Inglismaa ja Šotimaa, turniir kestab 8. augustini.

Võrumaa rannavõrkpallisari läheneb lõpusirgele

Võrumaa rannavõrkpalli meistrivõistluste neljanda etapi võitsid meestest Oliver Kallion ja Madis Järveots ning naistest Aiki Lai ja Maris Kirss. Eile Tamula rannas peetud võistluse finaalis alistasid Kallion ja Järveots Kaspar Maila ja Henri Treiali 22:20. Kolmanda koha said Aare Viitkin ja Lennart Raudsepp, kes võitsid pronksimängus Sten ja Henry Maaski 21:18. Meeste turniiril osales rekordilised

HRK krossisarja etapil jäi konkurents hõredaks

Haanja rattaklubi krossisarja viienda etapi Antsla vallas Pärsimäel võitis eile eliitklassis Tarmo Mõttus, kelle võiduaeg 10,8 km pikkusel distantsil oli 30.31,6. Teisena lõpetas sõidu Indrek Ots (+29,2) ja kolmandana U23-vanuseklassi parim Taavi Kannimäe (+1.43,5). Konkurents jäi hõredaks, kõigi vanuseklasside peale kokku osales võistlusel vaid 16 ratturit. Sarja järgmine etapp toimub 11. augustil Plaanil. Tulemused