Navi triatloni võitis Tõnu Hendrikson

Täna Navil toimunud harrastajate minitriatloni (150 m ujumist, 7,5 km rattasõitu ja 4 km jooksu) võitis ajaga 36.25 Tõnu Hendrikson. Teise koha sai Sixten Sild (+1.29) ja kolmanda koha Margus Lehtna (+1.49). Tulemused Pildid

Pille Tali võitis veteranide EMil pronksmedali

Eelmisel nädalal Horvaatias Zagrebis toimunud veteranide korvpalli EMil võitis N40+ vanuseklassis pronksmedali Eesti naiskond, kuhu kuulus ka võrulanna Pille Tali. Poolfinaalis kaotas Eesti napilt Saksamaale, pronskimängus alistati Poola. Meistritiitel läks Leetu. Turniiril osales seitse naiskonda.

Navile ja Rantipolile võit tabelisse lisaks

Võrumaa meeste jalgpallimeistrivõistluste eilsetes mängudes said võidu juurde turniiritabelis teisel ja kolmandal kohal asuvad Rantipol ja Navi vutiselts. Tiitlikaitsja Navi võitis Puigal Revo Roobi väravast Kose JK 1:0. Rantipol jäi Väimelas FC MKV vastu esimesel poolajal pärast Gaspar Vainula väravat küll 0:1 kaotusseisu, kuid teisel poolajal Priit Bahmatšov esmalt viigistas penaltist ja lõi seejärel ka