Tund Võru võrkpallitreeneritega

Jaan Gutmanni nimelise 52. rahvusvahelise Võru võrkpalliturniiri ajal kutsus võrkpalliportaal Volley.ee vestlusringi Võru võrkpalli plusse ja miinuseid lahkama treenerid Aksel Saali, Raivo Jeenase ja Marko Meti. Loe lähemalt…

Võrumaa jahilaskjad Eestis ikka esirinnas

Eesti karikavõistlustel jahipraktilises laskmises saavutas Rivo Poltimäe hooaja kokkuvõttes jahikahevõistluses esikoha ja kombiharjutuses teise koha. Jahikahevõistluses, kus lastakse 25 kaevikraja märki ja 25 CSP-raja märki, järgnesid Poltimäele Veikko Tihvan ja Ain Vihermets. Haavlilaskmisest ja vintrelvast laskmisest koosneva kombiharjutuse parim oli kokkuvõttes Tihvan, kolmandaks tuli Poltimäe järel Vihermets. Teistest Võrumaa laskuritest sai Tauri Tamm sai hooaja

Jan Jakobson langes EMi lõpuks esikümne lõppu

Bulgaarias Sevlievos jõudis üleeile lõpule 65 cm3 tsiklite motokrossi EM, viimasel etapil mitte osalenud Jan Jakobson sai sarja kokkuvõttes üheksanda koha. Meistritiitli võitis viimasel etapil hollandlase Nick Horsteni järel teiseks tulnud Brian Hsu (Saksamaa). Taiwani päritolu noor krossimees kogus seitsme etapiga 276 punkti ja edestas järgnevaid rohkem kui 50 punktiga. Enne viimast etappi oli medališanss

Martti Nõmme tuli FIS Cupi etapil üheksandaks

Võru spordikooli kasvandik Martti Nõmme saavutas eile Rootsis Örnsköldsvikis toimunud FIS Cupi etapil suvistes suusahüpetes 82 ja 90 meetri pikkuste hüpetega üheksanda koha. Esikoha võitis soomlane Anssi Koivuranta, kes hüppas 104,5 ja 100,5 meetrit. Pärast aastast vigastus-pausi taas võistlev Mats Piho sai 18. koha (hüpped 80,5 ja 81,5 m). Päev varem samas kohas toimunud võistlusel

Eesti maanteekarikasari lõppes Haapsalus

Eilse Haapsalu rattaralliga lõppes tänavune Eesti maanteekarikasari, kodumaiseks rattakuningaks krooniti Mart Ojavee. Haanja rattaklubi meestest sai Olavi Mõts sarja kokkuvõttes 41. ja Rajko Rattur 43. koha, Haapsalu rattarallil olid nad vastavalt 64. ja 65. Haapsalu võistluse võitis, nii nagu nädal tagasi Võru rattaralligi, lätlane Janis Rezins.

Tanel Leok kindlustas etapivõiduga oma teist kohta

Tanel Leok võitis täna vabaklassis Belgia lahtiste motokrossimeistri-võistluste viienda etapi ning jätkab sarja kokkuvõttes teisel kohal. Orp-le-Grand’i rajal sõidetud võistluse esimeses sõidus lõpetas Leok prantslase Sébastien Pourceli järel teisena, teise sõidu aga võitis Pourceli ees. Võrdsete punktide juures edestas Leok prantslast tänu paremusele teises sõidus. Kolmanda koha sai etapil teine prantslane Xavier Boog. „Esimeses stardis

Siim Plangi püsis täna Tšehhi rallil 30 hulgas

Tšehhi Barum rallit pärast eilset väljasõitu superralli süsteemis jätkanud Siim Plangi (Honda Civic Type-R) näitas tänase võistluspäeva kokkuvõttes 27. aega, päeva kiireimale, tšehhile Pavel Valoušekile kaotas Võru noormees üheksa minuti ja 56 sekundiga. IRC sarja ralli üldarvestuses kuulus esikoht belglasele Freddy Loix’le. Soomlane Juho Hänninen kaotas võitjale 25 sekundiga ja Valoušek 55 sekundiga. Kogu esikolmik

Võrumaa noored orienteerujad lõid platsi puhtaks

Võrumaa orienteerujad võitsid täna Tartumaal Selgisel toimunud Eesti noorte ja veteranide meistrivõistlustel teatejooksudes esikoha kõigis kolmes noorte vanuseklassis, kus osaleti. Kõige kindlam esikoht võideti vanuseklassis M14-16, kus Rait Ernits, Anti Sõukand ja Kevin Koskinen edestasid Peko noori lõpuks 14 minutiga. Kolmandana lõpetas OK Võru II võistkond, kus jooksid Georg Kõlli, Tanel Papp ja Janek Piirisild.