Rõuge võitis liidrite mängus Rantipoli

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste liidrite mängus võitis Rõuge meeskond täna Väimelas Rantipoli 1:0 ja jätkab ainsana kaotuseta. Tänase võiduga endale põhiturniiri esikoha taganud Rõuge võiduvärava lõi mängu esimesel poolajal Oliver Ossipov. Viimased 20 minutit mängis Rantipol kümnekesi, sest nende suurim väravakütt Priit Bahmatšov teenis punase kaardi. Teises tänases mängus võitis FC Spordibaas Kose JK 4:1 ja säilitas

Lasva vallas peeti Eesti noorte
meistrivõistlused kestvusratsutamises

Lasva vallas selgus läinud laupäeval tänavune Eesti noortemeister kestvusratsutamises. Kuldmedalit väärt tulemuse sõitis 80 km distantsil välja Kairit Kalbre hobusel Filly Bella. Teise kohaga lõpetas võistluse Hanna Rohtla hobusel Jadu ja kolmandana Marilyn Uusna hobusel Nero, kirjutas Hobumaailm.ee. Kairit Kalbre ja Filly Bella. Foto: Ago Ruus

Arsen Katšmazovist sai Endrik Jägeri klubikaaslane

Tänavuse jalgpallihooaja esimesel poolel II liigas Tallinna Kalevi II meeskonnas mänginud Võru JK kasvandik Arsen Katšmazov (21) vahetas klubi ja jätkab karjääri esiliigas pallivas Rakvere FC Floras. Tallinna Kalevi duublis mängis Katšmazov II liiga põhjatsoonis 13 mängu ja lõi ühe värava, kolm korda käis ta platsil ka esiliigas Tallinna Kalevi esindustiimi eest. Rakvere FC Floras

Võrulased võistkondlikult kolmandad

Võrumaa petangimängijad saavutasid laupäeval Viljandis toimunud Eesti spordiveteranide liidu meistrivõistlustel Ida-Virumaa ja Tartumaa järel võistkondliku kolmanda koha. Individuaalselt võitsid võrulastest esikoha Jaan Lüitsepp (M35) ja Ruti Loid (N45). Teised esikümnesse jõudnud Võrumaa petankerid. M35 3. Tarvet Päkk, 5. Jaan Joonas, 6. Illart Majas. M60 7. Helkiv Labbi, 9. Rein Koha. N60 2. Arija Rimbeniece, 5.