Asko Anipai jooksis finaalis koos olümpiavõitjaga

Asko Anipai pääses täna Rakveres toimunud Bigbank Kuldliiga finaaletapil ainsa Eesti sprinterina võistluse ühe peaala 100 meetri jooksu finaali, kus finišeeris ajaga 10,99ga seitsmendana. Nelja-aastase võistluskeelu järel esimese võistluse teinud 2004. aasta olümpiavõitja Justin Gatlini (USA) võiduaeg oli 10,24. Paar tundi varem, eeljooksus, läbis Anipai staadionisirge veel 0,05 sekundit kiiremini. 10,94 on tema uus isiklik

Urvaste võrkpallurid tulid Hiiumaal kolmandaks

Urvaste võrkpallimeeskond saavutas möödunud nädalavahetusel toimunud 53. Hiiumaa võrkpalliturniiril kolmanda koha. Esikoha võitis seitsme meeskonna seas Javicar, kus mängis ka turniiri parimaks mängijaks tunnistatud Keith Pupart, teise koha sai TTÜ/Kiili.

Võrulased võistlesid tuletõrjespordi Balti matšil

Rakveres eelmisel nädalal peetud Balti matšil tuletõrjespordis osales ka viis Võrumaa sportlast. 100 meetri takistusriba läbimises oli Mario Pajustik viies ja Ragnar Lai 20., konksredeliga ronimises Pajustik kümnes ja Ülari Redi 20. Pajustik ja Lai kuulusid ka mootorpumbaga hargnemises esikoha võitnud Eesti võistkonda. Noortest tuli Raul Juur konksredeliga ronimises parima eestlasena kolmandaks ja takistusriba läbimises

Antslas tuleb tänavakorvpallivõistlus

Reedel, 6. augustil algusega kell 18 toimub Antslas tänavakorvpalliturniir. Kavas on kolm võistlusklassi: mehed, noormehed (1994. a ja hiljem sünd) ja veteranid (35+). Registreerimine kella 17.30-18 võistluspaigas. Lisainfo telefonil 5560 5622 (Kalle Samarüütel).

Kose meeskonnale rahvaliigas võit ja kaotus

Kose JK sai juulis Eesti jalgpalli rahvaliigas kirja võidu ja kaotuse: Tartus alistati tasavägises heitluses 3:2 FC Veeriku, Puigal jäädi aga 2:6 alla Ülenurme meeskonnale FC Kiired Jalad. Kose jalgpalluritel on alagrupi tabelis nüüd üks võit ja kolm kaotust.