Viigist enamat ei õnnestunud saarlastelt saada

Võru JK täiendas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas oma punktiarvet, kui viigistas täna koduplatsil Sörve JKga 2:2 (1:2). Mäng algas väljakuperemeestele kurjakuulutavalt, sest juba 10. minutil jäädi saarlase Mario Pruuli tabamuse järel 0:1 kaotusseisu ning pärast seda, kui Ats Horn 32. minutil omavärava lõi, oldi taga juba 0:2. Õnneks suutis Võru kiiresti vahet vähendada. Sörve JK

Veteranide MMil võistles kolm Võru klubi esindajat

Nädala kestnud ja täna lõpule jõudnud veteranide orienteerumise MMil Šveitsis osales ka kolm OK Võru esindajat. M65 klassis sai Georg Sooberg sprindis 238. ja tavarajal 152. koha, M60 klassis oli Ats Virumäe vastavalt 338. ja 280. N50 klassis oli Heli Viks sprindis 143., tavaraja B-finaalis ta tulemust kirja ei saanud. Konkurents oli tihe, näiteks M60

Poolfinaalikoht on kuperjanovlastel käeulatuses

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel astus eile pika sammu poolfinaali suunas Kuperjanovi JK, kes alistas Väimelas Kose JK 10:1. Põltsamaa Spordi ridades ka Eesti III liigas mänginud Rünno Müller lõi võitjate kasuks neli väravat. Aleksander Kuus sai kirja kolm, Denis Pavlov kaks ja Valeri Kuragin ühe tabamuse. Kaotajatest lõi auvärava Karel Kaarna. Teises eilses mängus viigistasid Rantipol ja