Spordibaas on enne viimast etappi seitsmes

Laupäeval Tartus toimunud Eesti tänavakorvpalli meistrivõistluste etapil sai Spordibaas 1992. aastal ja hiljem sündinud noormeeste seas seitsmenda koha. Enne viimast, 14. augustil Tallinnas toimuvat osavõistlust on Võrumaa võistkond samuti seitsmes. Meeste eliitklassi arvestuses oli Tartu etapp meistrivõistluste viimane. Silver Kuuba ja Merlis Nikluse meeskonnale Deckol Ehitus kuulus kuue etapi kokkuvõttes kümnes koht.

Jalgpall kolib medalimängudeks Võru staadionile

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste kõik esineliku mängud peetakse Võru uuel staadionil, meister selgub 22. augustil. Esimeses poolfinaalis on 17. augustil vastamisi Rõuge ja Navi vutiselts ning teises poolfinaalis 19. augustil Rantipol ja Kuperjanovi JK. Mõlemad mängud algavad kell 18. Medalimängude päev on 22. august. Esmalt toimub 3.-4. koha mäng, mis algab kell 15.30. Finaalmatšis lüüakse pall mängu

Jätka lugemist →

Tamula rannas selguvad Võrumaa meistrid

Homme, 11. augustil selguvad Võrus Tamula rannas Võrumaa tänavused meistrid rannavõrkpallis. Mängud algavad kell 16. Meeste arvestuses on enne viimast etappi liidrikohal Marko Mett ja Hardi Kuimets, naistest Margot Pähn ja Merle Vidder.