Võru jalgpallurite eksimused teise poolaja keskel kallutasid vaekausi Tuleviku duubli kasuks

13. kuupäev ja reede Võru jalgpalluritele õnne ei toonud, Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas Viljandi Tuleviku duubelmeeskonnale 2:4 (0:0). Tasavägise esimese poolaja järel tabas väljakuperemehi külm dušš kohe teise mängupoole algul — kohtuniku avavilest olid kulunud loetud sekundid, kui külaliste kaitsja Mikk Miländer skoori avas. Esimesest šokist üle saanult asusid ka võrulased ründama,

Leho Haldna valiti IOFi asepresidendiks

Norras Trondheimis toiminud rahvusvahelise orienteerumisföderatsiooni (IOF) peassambleel valiti organisatsiooni asepresidendiks tartlane Leho Haldna (49, pildil), kes on OK Võru asutajaliige ja esindab praegugi Võru klubi. IOF presidendiks valiti tagasi rootslane Åke Jacobsson. Leho Haldnast sai üks kolmest asepresidendist inglase Brian Porteousi ja šveitslase Marcel Schiessi kõrval. Aastatel 1994-2007 Eesti orienteerumisliidu president olnud Haldna kuulub IOFi

Tulekul on 48. Munamäe torni motokross

Pühapäeval, 15. augustil on 48. korda mängus Suure Munamäe Torni rändkarikas motokrossis, mullust võitu läheb kaitsma krossi korraldajaklubi Sinilind võistkond. Kui seni on karika eest võisteldud peamiselt Meegomäe ja Matsi rajal ning mullu kihutati esmakordselt Vaabinas, siis tänavu toimub jõuproov Vastseliina vallas Kapera uuel krossirajal. Klubide võistkondlikku karikaarvestusse läheb masinaklasside 65 cm3, 85 cm3, MX1,