Siim Plangi võitis oma klassis Kehala rallisprindi

Noor Võrumaa rallimees Siim Plangi võitis täna Lääne-Virumaal Kehalas toimunud Eesti rallisprindi meistrivõistluste eelviimase etapi kaheveoliste autode arvestuses. Plangile järgnesid Priit Ollino ja Kaspar Koitla, Margus Ojaots sai üheksanda koha. Viie etapi kokkuvõttes on Plangi 47 punktiga neljas, teda edestavad Ollino (75 punkti), Koitla (67) ja Tiit Rattasep (66). V18-klassis, kus esikoha võitis Sander Pärn,

Aigar Leok tegi eduka come-backi krossirajale

Veebruaris Itaalia meistrivõistlustel kukkunud ja vigastada saanud Aigar Leok tegi täna Räpinas motokrossil „Isad ja pojad” vigastuspausi järel oma esimese stardi ning võitis MX1-klassi sõidu Toomas ja Jüri Triisa ees. „Mõtlesin, et mis ma siin kodus ikka passin, lähen parem sõitma. Arstid on öeldnud, et vaikselt võib proovima hakata. Ega ma ju mingit trenni pole