Allar Jorro kaitses mullust esikohta

Võrumaa meistriks ühepäeva kümnevõistluses tuli teist aastat järjest Allar Jorro, kelle võidusumma täna Võru staadionil toimunud jõuproovil oli 6131 punkti. Oma mullu püstitatud võistluse tippmargile jäi 25aastane Võru Lõunalõvi spordimees tänavu siiski koguni 551 punktiga alla. Jorro seeria: 100 m jooks 12,0; kaugushüpe 6.42; kuulitõuge 11.93; kõrgushüpe 1.85; 400 m jooks 55,1; 110 m tõkkejooks

Tanel Leok tõusis Belgia meistrivõistlustel teiseks

Tanel Leok pidi täna Balen-Keiheuveli rajal sõidetud Belgia motokrossi meistrivõistluste etapil vabaklassis leppima küll kuuenda kohaga, kuid tõusis sarja kokkuvõttes belglase Steve Ramoni järel teiseks. Hondal kihutav Leok sai esimeses sõidus kaheksanda ja teises sõidus seitsmenda koha. Kahe sõidu kokkuvõttes edestasid teda peale etapi võitnud Ramoni veel hollandlane Marc de Reuver, sakslane Maximilian Nagl ning

Aigar Leok võitis teise koduse krossi järjest

Pärast vigastuspausi krossirajale tagasi pöördunud Aigar Leok jäi võitmatuks ka täna Vastseliina vallas Kapera krossirajal toimunud Suure Munamäe torni motokrossil, olles parim MX1-klassis. Kahe sõidu kokkuvõttes jõudsid Aigar Leoki järel esikolmikusse Toomas ja Jüri Triisa. Timmo Mõts oli neljas ning vaid avasõidu võiduga piirdunud Martin Leok seitsmes. Võrumaa noortele krossipoistele kuulus kaks esikohta. 65 cm3

Kehala rallirada oli täna noorte päralt

Kui eile jagati Lääne-Virumaal Kehalas Eesti rallisprindi meistrivõistluste punkte, siis täna toimus samal rajal noortesprint, kus oli stardis ka kaks Võrumaa noort autosportlast. J16-klassis lõpetas Triinu Meltsov võistluse kolmanda kohaga, S18-klassis oli Karl Tarrend neljas.

Rakkes selgusid äikese kiuste Eesti
meistrid maastikurattamaratonis

Rakkes täna toimunud Elioni maastikurattamaratonide sarja etapil selgusid ka elle ala tänavused Eesti meistrid, meestest võitis kulla Allan Oras ja naistest Grete Treier. Orase võiduaeg 62 km pikkusel võidusõidul oli 2:14.10, sama aja sai kirja ka teiseks jäänud Sigvard Kukk. Kolmandana finišisse jõudnud lätlane Ernests Benhens-Bekens kaotas võitjale 15 sekundiga. Eesti meistrivõistluste pronks kuulus neljandana

Navi lõi Aspenile tosin vastuseta kolli

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga tänavuseks teiseks Võrumaa derbiks põnevust ei jagunud, sest Navi vutiselts nüpeldas kaheksa mehega mänginud FC Aspenit täna Väimelas peetud mängus koguni 12:0. Esialgsetel andmetel lõi Tamriko Õkva kolm ja Kristjan Kurrikoff kaks väravat, ühe korra skoorisid Karel Lendsaar, Margus Ader, Mattias Oja ja Revo Roop. Ülejäänud tabamused olid Aspeni omaväravad. Meeskondade