SK Roosu/Osula sai rahvaliigas juba viienda võidu

SK Roosu/Osula jalgpallimeeskond võitis Eesti rahvaliigas täna võõrsil FC Otepää ja Sõbrad tulemusega 8:3. Põlva-, Tartu-, Valga- ja Võrumaa alagrupis on SK Roosu/Osula praegu viie võidu ja kahe kaotusega teisel kohal. Tabelijuht on täisedu seitsme võiduga Tartumaa meeskond FC Kiired Jalad.

Andres Raja kaotab veidi oma rekordigraafikule

Andres Raja lõpetas täna Rakveres alanud Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel kümnevõistluse avapäeva liidrina, kogudes 4204 punkti ehk 19 silma vähem kui aasta tagasi Berliini MMil isiklikku rekordit (8119 punkti) püstitades. Teisel kohal olevat Mikk-Mihkel Arrot edestab Raja 225 punktiga. Raja avapäeva üksikalade tulemused: 100 m 10,96; kaugus 7.44; kuul 14.40; kõrgus 2.02; 400 m 49,48. Sprindi

Joosep Piho püstitas noorteolümpial isikliku rekordi

Võrulane Joosep Piho sai Singapuris toimuva noorteolümpia kergejõustikuvõistlustel täna odaviske kvalifikatsioonis 12. koha. Noormehe pikimaks viskeks mõõdeti 66.70, mis on tema isiklik tippmark. Eelvõistluse parim oli 77.27ga argentiinlane Braian Toledo. Odaviske finaal on pühapäeval, Piho võistleb kohtadele 9.-15. Esimesed noorte olümpiamängud, kus võistlevad 14-18aastased sportlased, toimuvad Singapuris 14.-26. augustini. Eesti on mängudel esindatud kaheksa sportlasega.