Pühapäeval on kaalukausil koduse vutikulla saatus

Homme õhtul selgub, kes kroonitakse tänavuseks Võrumaa jalgpallimeistriks, kullaheitluses lähevad vastamisi Rõuge ja Kuperjanovi JK. Kui ilmataat vähegi lubab, algab esikohamatš kell 18 Võru spordikeskuse staadionil. Kuperjanovi JK eilne kindel 4:1 poolfinaalivõit Rantipoli üle näitab, et meistrivõistluste põhiturniiri võitjale Rõugele kulda juba kaela riputada oleks veidi ennatlik. Ka kuperjanovlaste treeneri Lauri Allmanni sõnul on tema

Karel Kutsar näitas lõunanaabritele tagaratast

Karel Kutsar võitis täna Madonas toimunud Läti motokrossi meistrivõistluste etapil esikoha kuni 85kuubikuliste tsiklite klassis, seejuures võitis Võru krossipoiss mõlemad sõidud. Sarja kokkuvõttes on seni peetud seitsmest etapist vaid neljal osalenud Kutsar enne viimast osavõistlust 11. kohal.

Haanjas algasid laskejooksu Eesti meistrivõistlused

Eesti meistriks laskejooksu individuaaldistantsidel tulid täna Haanjas Roland Lessing (Elva SuK) ja Kadri Lehtla (SK Biathlon). Võrulastel läks täiskasvanute seas võistlus aia taha. Meeste 7 km distantsil kaotas iirus kaheksa möödalasku teinud Priit Narusk (Kaitsejõud/Võru Biathlon) Lessingule rohkem kui kolme minutiga ja oli esimene, kes medalita jäi. Martin Pajos (Võru Biathlon) ja Tõnis Uiboupin (Vastseliina

Siim Plangi saavutas Rapla rallil kuuenda koha

Siim Plangi ja Marek Sarapuu saavutasid Eesti meistrivõistluste etapiks olnud Rapla rallil kuuenda koha, A7 klassis tuli Võrumaa rallipaar täna lõppenud võistlusel kolmandaks. Sündmusterohke ralli, kus liider vahetus mitmel korral, võitsid Egon Kaur ja Erik Lepikson (Subaru Impreza WRX STI). Üldarvestuses said nende järel teise koha võitjatele 15,9 sekundiga kaotanud Raul Jeets ja Andrus Toom

Võru meeskonna mäng lagunes teisel poolajal

Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas täna võõrsil 1:8 (0:1) FC Tarvastule. Võrulaste ainsa värava lõi mängu 62. minutil Priit Bahmatšov. Väljakuperemeestest sai Ants Palumaa kirja neli tabamust. Võru meeskonna mängiva treeneri Tauno Kikase sõnul oli mängu esimene poolaeg oli veel täiesti talutav ja kummalgi võistkonnal ei olnud põhimõtteliselt ühtegi sajaprotsendilist võimalust. „Tarvastu värav

Juuspeen edu andis supermotokulla Martin Leokile

Martin Leok jäi täna Audru rajal toimunud Eesti supermoto meistrivõistluste viimasel etapil küll esikolmikust välja, kuid krooniti ikkagi tänavuseks Eesti meistriks. Seitsme etapiga kogus TM Racing Estonia tiimis sõitev Võrumaa motomees 656 punkti ning edestas vaid ühe punktiga soomlast Toni Klemi. Pronksmedal kuulus 606 punktiga Rannar Uusnale. Neljas oli kokkuvõttes 544 punktiga Andre Kiil ja

Eleri Hirv võitis öise orienteerumise meistritiitli

Eleri Hirv (OK Võru) võitis ööl vastu tänast Virumaal Uljastes toimunud Eesti meistrivõistlustel orienteerumise öisel tavarajal naiste konkurentsis kuldmedali. Hirvel kulus 6,4 km pikkuse ja 18 kontrollpunktiga raja läbimiseks üks tund, 26 minutit ja 18 sekundit. Teiseks tulnud Marilin Sulge (Orand) edestas ta ligi viie minutiga ja kolmandaks jäänud Jana Kinki (Kape) rohkem kui 11