Navi viigistas sõprusmängu inglastega

Navi vutiselts viigistas täna sõpruskohtumises inglise klubi Westminster Wanderersiga 1:1. Navi jäi vihma tõttu Võrust Tilsi staadionile üle viidud mängus 0:1 kaotusseisu, kuid suutis Mattias Oja väravast viigistada. Olgugi, et tegu oli sõpruskohtumisega, oli mäng väga võitluslik ja mõlemal meeskonnal oli veel mitu väravavõimalust, neid realiseerida siiski ei suudetud. Inglased tutvustasid Navi klubi pallimeestele oma

Siim Plangi jätkab Tšehhis superralli süsteemis

Võrulased Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Honda Civic Type-R) sõitsid täna Tšehhimaal Barum ralli viiendal kiiruskatsel rajalt välja, võistlust jätkatakse superralli süsteemis. Nelja kiiruskatse järel olid võrulased oma karjääri esimesel asfaldirallil 65. kohal. Eksimus juhtus olukorras, kus üks nende ees startinud konkurentidest oli rajalt välja sõitnud ja selle tõttu oli väljas ohukolmnurk. „Kolmnurk oli üsna

Võru võrkpalluritele ka teisel päeval võit ja kaotus

Jaan Gutmanni nimelist 52. rahvusvahelist Võru võrkpalliturniiri eile võidu ja kaotusega alustanud Valio Võru VK jätkas täna turniiri samas rütmis: esimeses mängus kaotati TTÜ meeskonnale 0:3 (-23, -21, -17), teises võideti Pärnu VK 3:1 (21, 15, -23, 22). Esimeses mängus olid Võru meeskonna resultatiivseimad Henri Treial 15 (+11, sh 4 blokipunkti), Madis Järveots 9 (+6)

Eesti orienteerumismeistrid selgitati lausvihmas

Tänavusteks Eesti meistriteks orienteerumisjooksu tavarajal tulid täna Tartumaal Selgises Olle Kärner (Kaitsejõudude SK) ja Merike Vanjuk (OK Kape). OK Võru eliitklassis medalit ei saanud, küll aga võitis juunioridest esikoha Lauri Sild. Eesti orienteerumisliidu juhatuse esimehe Sixten Silla sõnul sõelusid väga tehniline maastik ja pidev vihmasadu vahed terade ja sõkalde vahel väga suureks. Meeste 14 km

FC Aspen sai kuuenda kaotuse järjest

Kümne mehega mänginud FC Aspen kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis täna Väimelas FC Otepää duublile 0:3. Paduvihmas toimunud kohtumise esimene poolaeg oli tasavägine, teisel poolajal panid külalised oma arvulise üleoleku maksma. Kuuenda mängu järjest kaotanud Aspen on tabelis eelviimane. Järgmises vooru mängu peab Aspen järgmisel laupäeval Viljandis tsooni liidri JK Liverpool Pubiga.

Võru staadion vedas alt, mäng inglastega on Tilsis

Kuna Võru spordikeskuse staadioni palliplats on vihma tõttu taas kasutuskõlbmatu, toimub tänane Navi Vutiseltsi ja Inglismaa klubi Westminster Wanderers sõpruskohtumine jalgpallis Tilsi staadionil ning algab esialgsest veerand tundi hiljem ehk kell 18.15. Huviliste jaoks väljub kell 17.40 Võru spordikeskuse juurest 50kohaline buss, mis fännid pärast mängu ka Võrru tagasi tooob, teatas kohtumise Navi klubi poolne

Võru KK duubelmeeskond läheb II liigasse

Eesti meeste korvpallimeistrivõistlustel osaleb eeloleval hooajal kaks Võrumaa meeskonda: lisaks meistriliigas debüteerivale mulluse esiliiga võitjale Võru korvpalliklubile osaleb sama klubi duubelmeeskond Kuldre kool/Võru KK II liiga turniiril. Eelmisel hooajal II liigas mänginud Parksepa SK/Võru meeskond loobus korvpalliliidu teatel oma kohast. Eesti karikavõistlustel Võrumaa meeskonnad tänavu ei osale.