Tanel Leok kindlustas etapivõiduga oma teist kohta

Tanel Leok võitis täna vabaklassis Belgia lahtiste motokrossimeistri-võistluste viienda etapi ning jätkab sarja kokkuvõttes teisel kohal. Orp-le-Grand’i rajal sõidetud võistluse esimeses sõidus lõpetas Leok prantslase Sébastien Pourceli järel teisena, teise sõidu aga võitis Pourceli ees. Võrdsete punktide juures edestas Leok prantslast tänu paremusele teises sõidus. Kolmanda koha sai etapil teine prantslane Xavier Boog. „Esimeses stardis

Siim Plangi püsis täna Tšehhi rallil 30 hulgas

Tšehhi Barum rallit pärast eilset väljasõitu superralli süsteemis jätkanud Siim Plangi (Honda Civic Type-R) näitas tänase võistluspäeva kokkuvõttes 27. aega, päeva kiireimale, tšehhile Pavel Valoušekile kaotas Võru noormees üheksa minuti ja 56 sekundiga. IRC sarja ralli üldarvestuses kuulus esikoht belglasele Freddy Loix’le. Soomlane Juho Hänninen kaotas võitjale 25 sekundiga ja Valoušek 55 sekundiga. Kogu esikolmik

Võrumaa noored orienteerujad lõid platsi puhtaks

Võrumaa orienteerujad võitsid täna Tartumaal Selgisel toimunud Eesti noorte ja veteranide meistrivõistlustel teatejooksudes esikoha kõigis kolmes noorte vanuseklassis, kus osaleti. Kõige kindlam esikoht võideti vanuseklassis M14-16, kus Rait Ernits, Anti Sõukand ja Kevin Koskinen edestasid Peko noori lõpuks 14 minutiga. Kolmandana lõpetas OK Võru II võistkond, kus jooksid Georg Kõlli, Tanel Papp ja Janek Piirisild.

Ainsana jõudis esikolmikusse Jan Jakobson

Nädalavahetusel Tihemetsa rajal toimunud Eesti motokrossi meistrivõistluste eelviimasel etapil oli Võrumaa noortest krossipoistest edukaim Jan Jakobson, kes tuli 65 cm3 klassis Karl-Robert Reinikese ja Kim Savaste järel kolmandaks. 85 cm3 klassis oli Janno Schmidt viies, Karel Kutsar kuues ja Sander Runtal kaheksas, esikoha võitis leedulane Arminas Jasikonis. Üldarvestuses on 65 cm3 klassis liidrikohal Karl-Robert Reinike

Gutmanni turniiri võitis TTÜ, Võrule neljas koht

Jaan Gutmanni nimelise 52. rahvusvaheline Võru võrkpalliturniiri võitis TTÜ, kes täna alistas Tallinna Selveri 3:2 (23, 24, -25, -16, 10). Valio Võru VK sai neljanda koha. Teises tänases mängus võitis Liiga-Riento Pärnu VK 3:2 (-25, 23, -21, 20, 12). Soomlased kogusid turniiril kolm võitu nagu TTÜgi, kuid parem geimide suhe andis turniirivõidu tehnikatudengitele. Täna mänguvaba

Võru JK kaotas II liigas tsooni liidrile 0:5

Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas täna Väimelas lääne-lõunatsooni liidrile Tartu HaServile 0:5 (0:1) ja jätkab liigatabelis 14 meeskonna seas 12. kohal. Võru meeskond jäi juba 8. mänguminutil kaotusseisu, kui üks keskkaitsjast vihmast väga pehmel väljakul libises ja vastaste ründaja Rein Pütsepp viielt meetrilt lööma pääses. Rohkem väravaid esimesel poolajal ei löödud. „Paremad võimalused olid

Mängust inglastega väsinud Navi jalgpalluritest polnud täna Tõrva meeskonnale vastast

Navi vutiselts sai täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas hooaja seni suurima kaotuse, jäädes võõrsil 1:5 alla Tõrva FC Warriorile. Navi värava lõi Revo Roop. Navi mängijail oli jalgades veel eilne sõpruskohtumine inglise klubiga Westminster Wanderers. „Olime eilsest nii väsinud, et vastased olid meist täna igas elemendis üle,” ütles Navi meeskonna kaitsja Margus Ader. IV liiga

Lõunalõvi mehed Eesti karikavõistlustel teised

Võru Lõunalõvi mehed saavutasid eile Jõgeval toimunud Eesti kergejõustikuklubide karikavõistlustel teise koha. Võrulased kogusid 97 punkti ehk 11 silma vähem kui karika võitnud TÜ ASK. Kolmas oli kaheksa klubi konkurentsis 90 punktiga Sakala. Individuaalselt panustas võrulastest suurima punktisumma Asko Anipai, kes võitis 10,99ga 100 meetri jooksu ja 49,67ga 400 meetri jooksu. Lisaks tõi ta 400