Tund Võru võrkpallitreeneritega

Jaan Gutmanni nimelise 52. rahvusvahelise Võru võrkpalliturniiri ajal kutsus võrkpalliportaal Volley.ee vestlusringi Võru võrkpalli plusse ja miinuseid lahkama treenerid Aksel Saali, Raivo Jeenase ja Marko Meti. Loe lähemalt…

Võrumaa jahilaskjad Eestis ikka esirinnas

Eesti karikavõistlustel jahipraktilises laskmises saavutas Rivo Poltimäe hooaja kokkuvõttes jahikahevõistluses esikoha ja kombiharjutuses teise koha. Jahikahevõistluses, kus lastakse 25 kaevikraja märki ja 25 CSP-raja märki, järgnesid Poltimäele Veikko Tihvan ja Ain Vihermets. Haavlilaskmisest ja vintrelvast laskmisest koosneva kombiharjutuse parim oli kokkuvõttes Tihvan, kolmandaks tuli Poltimäe järel Vihermets. Teistest Võrumaa laskuritest sai Tauri Tamm sai hooaja

Jan Jakobson langes EMi lõpuks esikümne lõppu

Bulgaarias Sevlievos jõudis üleeile lõpule 65 cm3 tsiklite motokrossi EM, viimasel etapil mitte osalenud Jan Jakobson sai sarja kokkuvõttes üheksanda koha. Meistritiitli võitis viimasel etapil hollandlase Nick Horsteni järel teiseks tulnud Brian Hsu (Saksamaa). Taiwani päritolu noor krossimees kogus seitsme etapiga 276 punkti ja edestas järgnevaid rohkem kui 50 punktiga. Enne viimast etappi oli medališanss