SK Roosu/Osula vastasteks loositi saarlased

Eesti jalgpalliliidus loositi täna rahvaliiga finaalturniiri esimese ringi ehk kaheksandikfinaali paarid, SK Roosu/Osula sai vastaseks Torgu meeskonna Saaremaalt. Saarlastega kohtutakse võõrsil ja mäng tuleb pidada hiljemalt 12. septembril.

Martti Nõmme võitis suusahüpetes pronksmedali

Võru spordikooli kasvandik Martti Nõmme (pildil) võitis täna Otepääl Tehvandi suusakeskuses toimunud Eesti suvistel meistrivõistlustel suusahüpetes pronksmedali. Eestlastele pakusid konkurentsi Saksamaa, Soome, Venemaa ja Valgevene sportlased ning külalistele kuulus hüppemäel neli paremat kohta. Keerulistes ilmaoludes toimunud võistluse võitis 250,5 punktiga 94 ja 97 meetrit hüpanud soomlane Janne Ryynänen. Eesti meistriks tuli 228,5 punktiga (88 m

Võrumaa jooksjate seeriavõistlus jõudis lõpule

Eile toimunud Võrumaa staadionijooksu meistrivõistluste viimasel etapil võitis 2000 meetri jooksu ajaga 6.07,73 Margus Koor. Ivar Ivanov kaotas talle 3,36 ja Mikk Laur 10,67 sekundiga. 300 meetri jooksus oli 37,61ga kiireim Maidu Laht. Sarja kokkuvõttes jõudsid meestest esikolmikusse Koor, Ivanov ja Laht, naistest oli parim Monika Irves. Sarja kokkuvõte