Võru KK kaotas Oklahoma Impactile 24 punktiga

Meistriliiga debüüdiks valmistuv Võru KK kaotas täna koduplatsil peetud sõprusmängus Eestis tuuritavale Oklahoma Impactile 74:98 (37:40). Võrumaa meeskonna mullu esiliiga võiduni viinud treeneri Kalle Samarüütli sõnul oli mängutempo harjumatult kiire. „Kui esimesel poolajal jõudsime tagasi joosta, oli mäng ka võrdne. Teisel poolajal hakkasime väsima ja ei jõudnud kaitsesse. Sealt ka vastastele kerged korvid ja meie

Kail Pihole Eesti suviste meistrivõistluste hõbe

Kail Piho (SÜ Taevatäht, pildil) sai täna Otepääl toimunud suvise kahevõistluse jõuproovil neljanda koha, Eesti meistrivõistluste arvestuses teenis Võrumaa noormees aga hõbemedali. Hüppemäel, kus 98,5 meetri pikkuse hüppega oli parim Kaarel Nurmsalu, sai Piho 87,5meetrise hüppega 12. koha. 10 km rollerirajal sõitis ta välja päeva kolmanda aja. Rollerirajal säilis pinge lõpumeetriteni, esikohaheitluses edestas hüppemäel seitsmenda

Aspen ei saanud mänguks mehi kokku

FC Aspen ei saanud tänaseks Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga mänguks Viljandi JK Liverpool Pubiga mehi kokku ning meeskonnale märgiti tabelisse loobumiskaotus. Järgmises voorus võõrustab IV liiga lõunatsooni paremustabelis eelviimasel kohal olev Aspen tuleva nädala pühapäeval ainsat temast tagapool olevat meeskonda — Suure-Jaani Rolling Doorsi.