Tanel Leok võitis Belgia meistrivõistlustel hõbeda

Tanel Leok võitis Belgia lahtistel motokrossimeistrivõistlustel vabaklassis hõbemedali. Sarja viimasel etapil täna Nil-Pierreux’s jäi ta mõlemas sõidus küll esimesena esikolmikust välja, kuid sellest piisas sarja kokkuvõttes teiseks kohaks. „Ei olnud liiga halb ja samas ei olnud see ka hea tulemus. Viimasest MM-etapist alates on väsimus peal, ei suuda korralikult keskenduda. Treeneri arvates peaks vere näitajad

Andres Raja sai teivashüppes nulli

Andres Raja ei suutnud Talence’i kümnevõistlusel teivashüppes tulemust kirja saada, algkõrgus 4.16 jäi talle alistamatuks kõigil kolmel katsel. Raja ükski kolmest katsest ei olnud hüppe moodi. Võistluse edukas jätkamine tundus veidi kahtlane juba soojenduskatsete ajal, mil Raja enamiku proovihüpete käigus ei jäänud teiba külge, vaid jooksis läbi, vahendas ERR. Tänast võistluspäeva alustas Võrumaa mitmevõistleja 14,11ga

Võrumaa krossipoisid jäid tänavu medalita

Kose krossirajal selgusid nädalavahetusel tänavused Eesti meistrid motokrossis, Võrumaa krossipoistel tänavu medalit võita ei õnnestunud. Kuni 85 cm3 klassis võitis Eesti meistrikulla täna mõlemas sõidus parim olnud lätlane Karlis Sabulis, kes kogus nelja etapiga 461 punkti. Teiseks tuli Henri Roosiorg 388 ja kolmandaks Aleksei Vinogradov 333 punktiga, Võru motoklubi Sinilind parimana oli Sander Runtal oli

Võru maadlejad olid külalislahked võõrustajad

Eile Võrus ­toimunud olümpiavõitja Eduard Pütse­pa 34. ­mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses jõudis Võrumaa noortest ainsana esikolmikusse Artur Andersalu, kes saavutas kehakaalus kuni 76 kg kolmanda koha. Rohkem võistlejaid selles kaalukategoorias polnudki. Viiendat-kuuendat kohta jäid jagama Peeter Pihus (-58 kg) ja Markel Malva (-85 kg). Eerik Pihus (-42 kg) sai seitsmenda, Giovanni Mitrauskis (-69 kg) kaheksanda ja

Navi ja Aspen teenisid mõlemad kolm punkti

Eesti IV liiga jalgpallimeistrivõistlustel teenisid täna punktilisa mõlemad Võrumaa meeskonnad: Navi vutiselts alistas Väimelas Tartu SK 10 Premiumi II 5:1 (3:0) ja FC Aspen sai loobumisvõidu Tartu Löögi üle, sest tartlased ei saanud mänguks mehi kokku. Navi avas skoori 10. minutil Andrei Kiši 20-25 meetrilt sooritatud pommlöögist. Kümmekond minutit enne poolajavilet lõi Raul Juur 2:0.

Tartu rattamaratoni võitis Tanel Kangert

13. Tartu rattamaratoni võitis Tanel Kangert, kelle võiduaeg 89 km pikkusel distantsil oli 2:50.44. Teiseks tuli Erki Pütsep (+1.50) ja kolmandaks sõidu mullune võitja Allan Oras (+4.00). Raul Olle (+16.51) sai 22. koha. Temast 11 kohta tagapool jõudis finišisse Tarmo Mõttus (Haanja rattaklubi), kes Kangertile kaotas 18 minuti ja 24 sekundiga. Mõttuse klubikaslastest jõudisd saja