Kuldre kool/Võru KK kaotas ka kodus

Kuldre kool/Võru KK kaotas Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liiga alagrupimängude teises voorus täna koduplatsil Turba gümnaasiumile 55:66 (25:30). Võrumaa meeskonna resultatiivsead olid Timo Kaasik 13, Eiko Roosimaa 11 ja Renee Kilter 10 punktiga. Võitjate kasuks viskas Rando Tihane üleplatsimehena 29 punkti. Samas alagrupis lisas sel nädalal oma arvele kaks võitu II liiga mullune parim meeskond SK

Võru jalgpallurid said võõrsil tähtsa võidu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigasse püsima jäämise eest võitlev Võru JK kirjutas täna tabelisse kolm tähtsat punkti, võites võõrsil Pärnu Vapruse II meeskonna 1:0. „Ei tea, kas see meid aitab, aga lootuse jätsime vähemalt ellu,” sõnas Võru JK mängiv treener Tauno Kikas. Tema sõnul olid mängu poolajad täiesti erinevad. „Esimene poolaeg domineerisime meie, teine poolaeg totaalselt

Meelis Kanep viigistas, Eesti meeskond kaotas

Venemaal Hantõ-Mansiiskis toimuval maleolümpial jäi Eesti meeskond täna eelviimases voorus 1,5:2,5 alla Kreekale. Meelis Kanep (Elo 2532) leppis teisel laual viiki Hristos Banikasega (2590). Maleolümpia viimane voor mängitakse pühapäeval, Eesti meeskonna vastaseks on Filipiinid.

Eesti supermototiim läheb esikümnekohta püüdma

Eeloleval nädalavahetusel Prantsusmaal Cahorsis toimuval tänavusel rahvuste supermotovõistlusel kuulub Eesti meeskonda kaks Võrumaa tsiklimeest: Martin Leok ja Taavi Nassar. Tiimi kolmas liige on Rannar Uusna. Eesti osales rahvuste supermotol esimest korda mullu Bulgaarias Plevenis, kus 18 meeskonna seas saadi 11. koht. Eesti meeskonnas sõitis siis ka Martin Leok. Tänavu minnakse starti kindla sihiga kohta parandada.