Võrumaa koolide jalgpallimeistriks tulid Parksepa keskkool ja Võru Kreutzwaldi gümnaasium

Võrumaa koolinoorte 10.-12. klasside jalgpallimeistriks tuli Parksepa keskkool, 6.-9. klasside turniiril võidutses Võru Kreutzwaldi gümnaasium. Parksepa keskkool alistas eile Võru spordikeskuse staadionil peetud vanemate poiste turniiri finaalis Võru Kesklinna gümnaasiumi 2:0. 3.-4. koha mängus võitis Võru Kreutzwaldi gümnaasium Vastseliina gümnaasiumi 3:1. Kristjan Kikkas lõi Parksepa meeskonna kasuks turniiri parimana seitse väravat, peale tema kuulusid võidukasse

Tähelepanu, Võrumaa korvpallimeeskonnad!

Võrumaa korvpallimeeskondade esindajad on reedel, 8. oktoobril kell 18 oodatud Võrumaa spordiliidu büroosse, et panna paika peatselt algavate Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste reglement. Tutvustatakse ka võistlusmääruste muudatusi. Info telefonil 5560 5622 (Kalle Samarüütel).

Võrumaa suusakotkad jäid Poolas statisti rolli

Võrumaa suusahüppajad jäid nädalavahetusel Poolas Wislas toimunud kontinentaalkarikaetapil suvistes susahüpetese võistlejaterivi tagumisse ossa: Mats Piho sai 65 mehe konkurentsis laupäeval 56. ja pühapäeval 54. koha, Martti Nõmme oli vastavalt 61. ja 63. Kolmas Eesti suusahüppaja Illimar Pärn sai 46. ja 45. koha. Mõlemad võistlused võitis norralane Anders Fannemel.

Hans-Peeter Tulmin tuli krossijooksus viiendaks

Laupäeval Elvas toimunud Eesti klubide karikavõistlustel murdmaajooksus oli Võru Lõunalõvi esindatud ainult ühe sportlasega — Hans-Peeter Tulmin tuli A-klassi poiste 1000 meetri jooksus ajaga 2.54 viiendaks. Esikoha võitnud Aleksander Rahnelile (Sakala) kaotas Tulmin kaheksa sekundiga.

Võru spordikooli noormehed pääsesid kahe võistkonnaga U18 karikavõistluste finaalturniirile

Võru spordikooli U18 vanuseklassi poisid pääsesid kahe võistkonnaga Eesti karikavõistluste finaalturniirile. Spordikooli esindusvõistkond võitis nädalavahetusel Võrus toimunud tsooniturniiril kõik vastased 3:0. Teine võistkond mängis Saaremaal ning kaotas küll sealse spordikooli meeskonnale, kuid võitis ülejäänud vastaseid ning pääses teisena edasi. Lisaks kahele Võru spordikooli võistkonnale mängivad karikavõistluste finaalturniiril veel Saaremaa spordikool, Valga VK Viktooria, Tallinna Audentese

Rei noortele judokatele Tartust kaheksa esikohta

Võru Rei noored judokad võitsid laupäeval toimunud Tartu lahtistel meistrivõistlustel B- ja D-klassis kaheksa esikohta. B-klassis võitsid oma kaalus esikoha Tomm Sarik (-38 kg), Tarvo Jõgeva (-42 kg) ja Rene Sulg (-46 kg). D-klassis saavutasid esikoha Joosep Kikas (-30 kg), Henri Neeve (-34 kg), Erik Roosik (-38 kg), Ralf Mäesalu (-42 kg) ja Janari Pähn