Võru KK kaotas suurelt ka Pärnu meeskonnale

Võru KK pidi ka oma teises Eesti meeste korvpalli meistriliiga mängus vastu võtma suure kaotuse, KK Pärnule vannuti täna võõrsil alla 64:101. Võru KK asus 40sekundise mängu järel pärast Mairo Padari tabavat kolmepunktiviset kohtumist 3:2 juhtima, kuid see jäi kogu mängu jooksul ka ainsaks korraks. Pärnu vastas 10:0 vahespurdiga, tegi esimese veerandaja lõpuks sisse 20

Saaremaa ralli võit läks Norrasse, Siim Plangi 11.

Eesti meistrivõistluste viimaseks etapiks olnud Saaremaa ralli võitis norralane Mads Østberg (Subaru Impreza WRC). Kaheveoliste autode A7-klassis kiireim olnud Siim Plangi (Honda Civic Type-R) sai ralli üldarvestuses 11. koha ning võitis hooaja kokkuvõttes oma võistlusklassis hõbemedali. Østberg valitses täna lõppenud kahepäevast rallit algusest peale ning edestas lõpuks teise koha saanud Georg Grossi (Ford Focus WRC)

Võru võrkpallinaiskond sai kohe silma pähe

Võru VK/SK avas Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel võiduarve kohe esimese mänguga, alistades täna koduplatsil eelmise hooaja pronksinaiskonna Pärnu VK 3:1. Võrulannad rebisid esimeses geimis ette 14:11 ja 19:14 ning võitsid 25:20. Teist geimi alustati seevastu ebaõnnestunult ning jäädi 1:9 kaotusseisu. Pärnu neiud edu käest ei andnud ja võitsid geimi 25:16. Kolmas geim oli tasavägine seisuni 5:5,

Heategevuskrossi „Tanel Leok ja sõbrad” põhiklassis võitis Matiss Karro, Leok ise oli kolmas

Täna Kose-Ristil toimunud heategevuskrossil „Tanel Leok ja sõbrad” võitis vabaklassis esikoha lätlane Matiss Karro, peoperemees Tanel Leok sai kolmanda koha. Karrole piisas võiduks mõlema sõidu teisest kohast. Lätlasele järgnesid Juss Laansoo (1. ja 6. koht) ning Tanel Leok (4. ja 5. koht). Neljas oli teise sõidu võitnud Harri Kullas (Soome), kes esimeses sõidus pidi leppima